Kainga Seeds of Civilization

0Kainga Seeds of Civilization indir - (Direkt indir)

Kainga’nın mistik dünyasına, başka dünyaya ait garip canavarların dolaştığı, harikalar ve güzelliklerle dolu büyülü topraklara hoş geldiniz. Bir Düşünür’ün kontrolünü elinize alın ve köyünüzü gelişen bir medeniyete dönüştürün, uyum sağlayın ve her şeye rağmen hayatta kalın.

Kainga: Seeds of Civilization , roguelite’den ilham alan benzersiz bir köy kurma oyunudur. Dikkatli olun, çarpıcı manzaraları birçok tehdidi gizliyor. Diğer kabileler kaynaklar için rekabet eder, hava sizi alıp götürmekle tehdit eder ve devasa yaratıklar ayaklanıp inşa ettiğiniz her şeyi yok edebilir. Galibiyetler almaya ve karma kazanmaya başladığınızda, kilidini açmanız, keşfetmeniz ve öğrenmeniz gereken yeni benzersiz topraklar, teknolojiler, zorluklar ve Düşünürler ile dünya çözülmeye başlar.

Kainga’nın güzel ama tehlikeli topraklarında ustalaşabilir misin?

İnşa Et, Hayatta Kal ve Adapte
Ol Düşünür olarak kabilene liderlik etmek için Kainga bilgini kullanmalı, deneme yanılma yoluyla çevrene nasıl uyum sağlayacağını öğrenmeli ve gelişebilecek bir köy geliştirmelisin. Düşünürünüzü ne pahasına olursa olsun koruyun ama teknolojinizi genişletmek ve kabilenizi yönetmek için kullandığınızdan emin olun.

Gizemli ve Tehlikeli Yaratıklarla Karşılaşın
Kainga’nın çeşitli biyomlarında, genellikle denizde veya yerin derinliklerinde gizlenmiş devasa yaratıklar bulunabilir. Onlarla uyum içinde yaşamayı öğrenin, onları evcilleştirin ve ekonominize ekleyin ya da rakiplerinize karşı mücadelede güçlerini kullanın.

Güzel ve Tehditkar Bir Ülkeyi
Keşfedin Her biri kendi güzelliği ve tehlikeleri olan 8 benzersiz biyomun neler sunabileceğini keşfedin. Çorak çöllerde, tropikal takımadalarda, buzlu dağlarda ve yemyeşil ormanlarda uyum sağlaması ve hayatta kalması için kabilenize liderlik edin.

Parçaları Topla ve Tekrar Dene
Ölüm bir son değil. Başarısızlıklarınızdan ders alın ve yeni bir dünyada yeniden başlayın. Yeni biyomların, teknolojilerin ve Düşünürlerin kilidini açmak için zorlukları tamamlayın. Daha büyük ve daha iyi kültürler oluşturmak için yeni edindiğiniz bilgileri kullanın.


Kainga Seeds of Civilization indir - (Direkt indir)

4.052
OYUN BİLGİLERİ 7 Aralık 2022 19:47
Kainga Seeds of Civilization

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 597.00 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 6 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?