Kai Yuan

0Kai Yuan indir - (Direkt indir)

Tarihsel arka plan:
Çin, Çin’in feodal toplumunun zirvesi olan 7. yüzyıldan 8. yüzyıla kadar Tang Hanedanlığının altın çağındaydı. Sosyal ekonomi oldukça gelişmişti, İpek Yolu yeniden refaha kavuşmuştu ve insanlar müreffeh bir hayat yaşıyordu. Kaiyuan dönemi aynı zamanda Tang Hanedanlığının Kaiyuan Refahı olarak bilinen en müreffeh dönemiydi.

Oyun özellikleri:
Kent ekonomisi
Bir şehir kurucusu olarak, istikrarlı bir kentsel finans geliri elde etmek için insanların ihtiyaçlarını ve iş dağılımını tam olarak göz önünde bulundurmanız ve diğer şehirlerle ticaret yapmanız gerekir.

Ulaşım sistemi
Şehirler ve bölgeler arasında mal tedarikini koordine etmeniz, verimli bir ulaşım sistemi kurmanız ve sınırlı kaynakları en çok ihtiyaç duyulan yerlere tahsis etmeniz gerekiyor.

Orduyu eğitin ve generaller atayın
Şehri savunmak için güçlü bir ordu kurmalısın. Orduyu büyük ölçekte genişletirken, şehrin finansmanının uygun olup olmadığını düşünmeniz gerekir. Seçkin bir ordu eğitmenin şehrin savunma kapasitesini büyük ölçüde artırabileceğini göreceksiniz. Ordunuz için generaller de atayabilirsiniz. Generallerin komutasındaki askerlerin muharebe etkinliği artırılacak.

Bir saray inşa et
Oyunda, çok fazla insan gücü ve inşaat malzemesi gerektiren Tang Hanedanlığı döneminde ünlü bir saray binası inşa etmeniz gerekiyor. Bu görev şüphesiz çok büyük bir meydan okumadır.


Kai Yuan indir - (Direkt indir)

13.796
OYUN BİLGİLERİ 17 Mart 2023 16:48
Kai Yuan

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.46 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 13 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?