Just Die Already

1Just Die Already indir - (Direkt indir)

Goat Simulator’ın tasarımcıları tarafından geliştirilen Just Die Already, yaşlıların her işe karışıp kaos yarattığı bir açık dünya oyunudur.

Kimsenin çocuk sahibi olmak istemediği yakın gelecekte geçen bu oyunda yaşlı bir emeklisin. Şimdiki gençlerin tek yaptığı oyun oynamak. Hiçbir düzgün iş yaptıkları yok. Durum böyle olunca emeklilik maaşları da yalan oldu. Artık sana bakacak kimse yok. Bu dünyadaki diğer tüm yaşlılar gibi sen de başının çaresine bakmak zorundasın.

Bir ayağın zaten çukurdayken bir an önce gebermeni bekleyen bu dünyada hayatta kalabilecek misin?

Tüm bunlarla uğraştığın yetmiyormuş gibi bir de kaldığın huzurevinden atıldın. Cebinde beş kuruş para yok. Tek çaren tehlikeli görevleri tamamlayarak bir huzurevinde ücretsiz kalmanı sağlayacak emeklilik biletlerini bulmak.

Herkes gebermen için gün sayarken inatla yaşamaya devam edecek misin?

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

YAŞLI VE CESUR
Her şeyden nefret eden huysuz, kırılgan, zavallı bir ihtiyar olma imkanı ayağına geldi. Artık otobüste yer vermemek için uyuma numarası yapmak zorunda olan sen değilsin.

ŞEYTANIN BACAĞINI KIRAYIM DERKEN KENDİ BACAĞINI KIRMA
Yaşlılığın keyfini çıkar. Çıtkırıldım vücudun her an çıt diye kırılabilir. Ne heyecanlı!

BUNLARI HUZUREVİNDE DENEYEYİM DEME
Evde kesinlikle denememen gereken görevleri tamamlarken hayatı da sorgula: Kendimi mancınıkla fırlatsam nereye inerim? Kopan kafamla başkasını dövebilir miyim?

GÖREVİN: EMEKLİLİK
Tehlikeli görevlerden kazandığın ödüllerle düzgün bir huzurevinde emekliliğinin tadını çıkarabilirsin. Ufak bir tavsiye: Tek parça halinde kalırsan çok daha rahat edersin.


Just Die Already indir - (Direkt indir)

21.854
OYUN BİLGİLERİ 29 Mart 2022 14:06
Just Die Already

Tür: Açık Dünya Oyunları, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 879.1 MB

Crack: REPACK

Tarih: 20 Mayıs 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?