Jusant

0Macerayla bulmacanın bir araya geldiği tırmanış oyunu Jusant’ta huzurun tadını çıkar. Göklere uzanan kuleye tırmanıp su dolu eşlikçinle yeni zirvelere ulaşma vakti! Tırmanış malzemelerini kullanmada ustalaş, birbirinden farklı biyomları keşfederek yolunu bul ve kulenin geçmişini öğren. Yüksek bir kulenin tepesine giden huzur dolu bir yolculuğa çıkacağın, macera ve bulmacanın bir araya geldiği yepyeni tırmanış oyunu Jusant seni bekliyor. İstediğin hızda ilerleyerek kendine meydan oku, farklı yollar keşfet ve geçmiş medeniyetin sırlarını gün yüzüne çıkar.

Tırmanış malzemelerinde ustalaşarak bu gizemli ve sürekli değişen kulede ilerleyebilmek için gözünü dayanıklılık sayacından ayırma. Yükseklere çıkıp becerilerini geliştirdikçe elindeki araçları gitmek istediğin yere ulaşmak için nasıl kullanacağını çözmen gerekecek. Bu yerde olup bitenlerle ilgili ipucu bulmak için alternatif yolları keşfet.

İstediğin tempoda oyna. Tırmanırken binbir çeşit bitki ve hayvanla dolu nefes kesici biyomlarla karşılaşacak, ortamı tüm canlılığıyla hissedeceğin huzur verici müziklerin tadını çıkarabileceksin. Dikkatli olman gereken çorak ve rüzgârlı yamaçlar, yalnızca biyolüminesansla aydınlanan tüneller ve çok daha fazlası seni bekliyor.

Gizemli Ballast ile tanış. Bu yaratık; geçtiğin yerlerde doğayı uyandıracak, kulenin geçmişini öğrenebileceğin ipuçlarını keşfetmene yardımcı olacak ve sana rehberlik ederek zirveye ulaşmanı sağlayacak.


22.357
OYUN BİLGİLERİ 30 Ekim 2023 15:24
Jusant

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 8.79 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 31 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?