Jupiter Hell

0Jupiter Hell, 90’ların aromalı bir bilim kurgu evreninde geçen klasik, sıra tabanlı roguelike bir oyundur. Jüpiter’in uydularında geçen oyun, ezici şeytani güçlere karşı yalnız bir uzay denizcisini karşı karşıya getiriyor.

Pompalı tüfekler, zincirli tüfekler, raylı tüfekler ve güvenilir elektrikli testere gibi klasik silahları kullanarak zombileri, iblisleri ve anlatılmaz canavarları parçalayın ve yırtın.

Hepsi CRT monitörlerin parlaklığına ve heavy metalin melodisine!

Taktik, sıra tabanlı dövüş
Modern nişancı hassasiyetleri ve gerçek zamanlı tepki verme ile klasik roguelike dönüşlerden yararlanın.

Sıra tabanlı bir RPG’nin arka uç derinliğini korurken kontroller anında ve erişilebilir. Fare+klavye, yalnızca klavye veya oyun kumandası kontrolleriyle oynayın.

DOOM Roguelike’ın manevi halefi
Jupiter Hell, DOOM, Roguelike (daha sonra DRL olarak yeniden adlandırıldı ) ekranları ASCII tabanlı, kanlı, patlayıcı aksiyonla doldurduğu ve sıra tabanlı oyunu tanımladığı 2002’den beri yukarıdan aşağıya, kozmik cehennem roguelike’ları yapan ChaosForge tarafından inşa edildi.

Anlamlı RPG ilerlemesi
Ölüme meyilli bir cehennemde ilerlerken kazandığınız yeni silahlar, eşyalar ve yeteneklerle karakterinizi özelleştirin.

Karakterinizi yeniden inşa ettiğiniz her koşu ve kilidi açılan her yetenek, oynama şeklinizi değiştirebilir. Oyunu daha kolay hale getirmek için öğütmek yerine daha zor zorlukların kilidini açmak için oyunu bitirin.


11.907
OYUN BİLGİLERİ 21 Ağustos 2022 10:28
Jupiter Hell

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.94 GB

Crack: GOG

Tarih: 5 Ağustos 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?