Junkyard Truck

3Junkyard Truck, açık dünya off-road sürüşü, mekanik simülatör ve iş simülatörüdür.

Hurdalıktan eski bir kamyon satın alarak başlayın. Bazı yıpranmış veya eksik parçaları değiştirmeniz ve ardından tekrar bir araya getirmeniz ve eksiksiz bir iş çıkardığınızı ummanız gerekir.

Çalıştırdıktan sonra, biraz para kazanmak için yol dışı görevleri ve işleri tamamlamak için kamyonunuzu kullanabilirsiniz.

Görevler çok zorlaştığında, daha iyi motor parçaları, tekerlekler, aktarma organları parçaları veya aksesuarlar satın almak için otomobil parçaları mağazasını ziyaret edin veya paranız azsa hurdalığı temizlemeniz gerekebilir.

İşler ve görevler iyi para ödüyor, ancak bu parayı kamyonunuzun bakımını yapmak için kullanmanız gerekecek.

Kamyonunuzun yeterince güçlü olduğunu ve büyük onarımlar için yeterli paranız olduğunu düşündüğünüzde, haritanın yarışlar, kaya tırmanışları, tepe tırmanışları gibi bazı zorluklarını tamamlamak için kamyonunuzu kullanın.

Mekanikle aranız iyi değilse endişelenmeyin. Forkliftiniz tamamen resimli bir servis kılavuzu ile birlikte gelir. Kasabada ayrıca teftiş yapabilecek, hatta paranız varsa onarım yapabilecek bir tamirci var.

60’tan fazla stok parçasına sahip tam entegre stok motor ve aktarma organları, daha da fazla parçaya sahip değiştirilebilir bir V8 motor ve birçok satış sonrası parça.

EFI dönüştürme, başlıklar, tahrik dişlileri, turboşarjlar, çeşitli arazi lastiği seçenekleri ve aksesuarlar gibi yükseltilebilir parçalar.

Parça arızası, sıcaklık veya sıvı sorunları hakkında gerçeğe yakın performans ve işitsel geri bildirim sergileyen tamamen duyarlı motor ve aktarma organları.

Kilometrelerce yol dışı yollar. İstediğiniz gibi oynama özgürlüğüne sahip açık dünya oyunu.
Yol dışı zorluklar; bazıları zor, diğerleri neredeyse imkansız.

Ağır teslimat görevleri, kurtarma görevleri, haritanın etrafında çöp toplama ve hurdalıkta geri dönüştürme ile para kazanın. Ya da kaçak içki demleyerek, ağaç keserek, madencilik yaparak ya da Texas Hold’em oynayarak barda şansınızı zorlayarak kendiniz için çalışın.

Yemeğinizi, sıvı alımınızı ve uykunuzu korumanızı gerektiren gündüz ve gece döngüsü.


22.262
OYUN BİLGİLERİ 29 Temmuz 2022 14:38
Junkyard Truck

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 2.1 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 27 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?