Jumanji Wild Adventures

3Jumanji Wild Adventures indir - (Direkt indir)

Hem çalınmış Jaguar’ın Gözü mücevherini hem de eve dönmenin bir yolunu bulmak için tehlikeli hayvanlarla ve gizli hazinelerle dolu Jumanji’yi keşfedeceğin heyecan dolu bir maceraya çık!

Avatarın olarak Smolder Bravestone, Ruby Roundhouse, Mouse Finbar ve Shelly Oberon adlı kahramanlardan birini seçip vahşi yırtıcılar, savaşan gruplar ve ayağını yerden kesen tehlikeli tuzaklarla dolu bilinmeyen bölgeleri keşfet.

Unutulmuş köyler, soğuk dağlar, karanlık mağaralar ve leş bataklıklar gibi yeni yerlere ulaşmak için ormanda hayatta kal. Yeni tehlikelere karşı da daima hazırlıklı ol zira Jumanji’nin davulları her an çalabilir!

Deneyim kazanıp kahramanlarına seviye atlatarak ya da zorbela kazandığın ganimetlerle güçlendirmeler alarak sinsi Kaçakçı ya da korkunç Sibirya Kaplanı gibi elebaşlarını alt edebilecek güce ulaş. Üstelik bunları yaparken Jumanji’nin çok gizli odalarını ve kayıp hazinelerini de bulabilirsin.

Jumanji’nin Mücevheri’ni bulma görevi bambaşka bir boyut kazandı! Eve gitmek istiyorsan büyük bir maceraya çıkmalısın! İster tek başına istersen de yerel çok oyunculu modunda en fazla dört kâşifle birlikte maceraya çık.

Jumanji: Wild Adventures sadece kontrolcü kullanılarak oynanabilir. Klavye ve fare desteklenmemektedir.


Jumanji Wild Adventures indir - (Direkt indir)

32.698
OYUN BİLGİLERİ 5 Kasım 2023 14:07
Jumanji Wild Adventures

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 7.34 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 3 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?