Jorel’s Brother and The Most Important Game of the Galaxy

0“Jorel’s Brother and The Most Important Game of the Galaxy” yakışıklı ve popüler kardeşi Jorel’in gölgesinde eksantrik ailesiyle birlikte yaşayan sekiz yaşındaki bir çocuğun point-and-click macerasını anlatıyor.

Ödüllü Brezilya animasyonu “Jorel’s Brother”a dayanan bu oyunda komedi, gizem ve sürprizlerle dolu etkileşimli bir hikayede Jorel’s Brother’ın sarı çizmelerinden başkasının yerine geçemeyeceksiniz! Bir çizgi filmin yepyeni bir tam boyutlu bölümünü oynamak gibi!

Gökyüzünden gizemli bir video oyunu düştüğünde, ailenin en küçüğü onu galaksinin en uç noktalarına kadar götürse bile onu oynamak için her şeyi yapacaktır!

Mizah ve aksiyon dolu üç bölümden oluşan bu ‘acımasız’ tıkla ve tıkla macera oyununda uzaylı uzay gemileri, otoriter palyaçolar, bürokrasi, sürüş testleri ve avokado smoothie’leriyle yüzleşirken Jorel’in Kardeşini kontrol edin!

Çizgi film oynar gibi eğlenceli anlar yaşayın!

Birkaç farklı etkileşimle 30’dan fazla karakterle konuşun! Latin Amerika’nın en çok izlenen animasyon dizisi “Jorel’s Brother”ın sevilen (ve yenilerini!) ziyaret edin!

Animasyon serisinin aynı yaratıcılarına ait çizimler ve senaryolarla çizgi filmin bir bölümünü oynamak gibi hissedin. Sahilde, uzayda ve… duşta ‘acımasız’ mini oyunlar oynayın?!

Eşyaları topla! Bulmaca çözmek! Farklı yerleri keşfedin! Oyunun her yerine dağılmış çıkartmaları toplayın ve seriden karakterlerin ve yerlerin resimleriyle dolu bir albümü tamamlayın.

Dünya dışı bir DMV’nin bürokrasisini yenin! Uzaylıları, DJ’leri, palyaçoları ve robotları alt edin! Bir fare, klavye veya denetleyici kullanabilirsiniz. İstediğiniz gibi oynayın!


3.649
OYUN BİLGİLERİ 17 Haziran 2023 14:31
Jorel’s Brother and The Most Important Game of the Galaxy

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.2 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 15 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?