JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R

2Karizmatik kahramanlara, çarpıcı bir sanat stiline ve unutulmaz sözlere (“Bak sen şu işe…”) sahip JoJo’s Bizarre Adventure’ın yeni oyunu geliyor! JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R!

• Hirohiko Araki’nin stilini yansıtan büyüleyici görseller
JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R, klasik JoJo sanat stilinin tüm güzelliklerini yakalayarak oluşturduğu güçlü görselliğiyle sanki Hirohiko Araki’nin mangası gerçeğe dönüşmüş gibi hissettiriyor.

Artık sen de Hirohiko Araki’nin yarattığı karakterleri istediğin gibi hareket ettirebilir ve Jojo’ya özgü çizimlerin ve metinlerin içerisinde “ゴゴゴゴゴ” sesleri eşliğinde kendini manganın içerisinde hissedebilirsin.

• Tüm JoJo hikâyelerinden oynanabilir 50 karakter
Jonathan Joestar, Jotaro Kujo, DIO, Jolyne Cujoh ve JoJo’s Bizarre Adventure’dan diğer karakterler, nesiller arası bir buluşmayla bir araya geliyor!

Tüm hikâyelerden gelen 50’den fazla karakterle her hikâyenin meşhur dövüşlerini tecrübe edebilir ve diğer evrenlerden karakterleri görüp onlarla ilk defa etkileşime geçebilirsin!

• Çeşitli oyun modları
JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R’da bulunan oyun modları: All Star Battle, Arcade, Online, Versus, Practice ve Gallery modlarıdır.

Ana mod olan All Star Battle modunda sadece orijinal oyundan karakterlerin dövüşleri değil, All-Star Battle R’a özgü, yepyeni dövüşler de bulunuyor. Çeşitli ayarlar ve durumlara sahip 100’den fazla dövüşü oynayabilirsin. All Star Battle modunda ayrıca karakterler için özel kozmetik görünümler ve Galeri modunda görüntülenebilecek özgün çizimler de bulunmaktadır.


26.558
OYUN BİLGİLERİ 2 Eylül 2022 12:20
JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R

Tür: Aksiyon, Dövüş, Korku, Oyun, Platform, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.94 GB

Crack: CHRONOS

Tarih: 2 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?