JETT The Far Shore Given Time

1JETT: The Far Shore + Given Time
“JETT : THE FAR SHORE sizi unutulmaya yüz tutmuş bir halka yıldızların ötesinde bir gelecek inşa etmeye davet eden sinematik bir aksiyon-macera oyunudur.

Gözcü Mei olarak efsanevi bir okyanus gezegenine ilk yerleşen siz olun. Bir “”jett”” kullanarak kocaman, yabancı bir gezegeni keşfedin: Dalgaların üzerinden kayın, bozulmamış sahil şeridinde gezin ve bu yabancı dünyaya ait ormanları ehlileştirin.

Karmaşık bir sisteme sahip bu açık dünyaya uyum sağlayın ve cesaretle, harikalarla, bir yandan da pişmanlıkla dolu bir hikayede zorluklara karşı hayatta kalın.

JETT: The Far Shore + Given Time, iki farklı hikâye modu içerir:

THE FAR SHORE
Bir jettin başına geçip çok uzak bir gezegene doğru yolculuğa çıkın ve yok olmanın eşiğindeki insanlar için bir gelecek inşa edin.

GIVEN TIME
Mei karakterine bürünün ve bulmacalar ile gizem dolu bir keşif macerasına atılın, sonrasında hikâyenizi neticelendirmek için yok oluşun ötesine geçin.

Özellikler:
MACERA YAŞAYIN – Önemli anlarla, rahat keşif gezileriyle, tehlikeli, aksiyon dolu maceralarla, içten dostluklarla ve varoluşsal korkularla dolu beş sürükleyici bölümden oluşan tek oyunculu bir keşif macerasına atılın.

BÜYÜLENİN – Scntfc’in nefes kesici soundtrack’i ile 3B ses ve müzik dolu bir denize açılın.

KEŞFEDİN – Efsanevi bir okyanus gezegeninin yüzeyini keşfedin: Ayak basılmamış sahillere gidin, yerel bitki örtüsünü inceleyin, yeni tehlikelere uyum sağlayın ve jett’inizin farklı bilimsel araçlarından yararlanarak engelleri aşın.

ARAŞTIRIN – Başka gezegenlerdeki sıkıntılı halkları kurtuluş için yıldızlar denizinin ötesine davet eden ‘ilâhi dalgayı’ araştırın.

BULUŞUN – ‘Görev Kontrol’ bölgesinde birinci şahıs görünümünde diğer gözcülerle tanışın ve onur nişanları için birlikte “”Jao’nun görevlerini”” yerine getirin.

ZORLUKLARA GÖĞÜS GERİN – Takipçilerinizi atlatın ve devasa ‘kolos’ yaratıklarına tutunarak tehlikeleri atlatın, düşmanlarınızı geride bırakın ya da zekanızla yenin.

DAHA DERİNE İNİN – Ana hikâyeden sonra, açık uçlu oyun dünyasının simülasyon ve oyun sonu içerikleriyle devasa bir dünyada dolaşmanın keyfine varın.


10.831
OYUN BİLGİLERİ 1 Şubat 2023 14:31
JETT The Far Shore Given Time

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 6.23 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 31 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?