JANITOR BLEEDS

0JANITOR BLEEDS indir - (Direkt indir)

JANITOR BLEEDS, bir trafik kazasından sonra karanlık ormanda bulacağın eski bir atari salonunda geçen retro esintili bir korku oyunudur. Kısa süre önce birileri oradaymış ve sen de çaresiz bir şekilde yardım arıyorsun. JANITOR adında gizemli bir atari seni onunla oynamaya çekiyor ve üzerinde bıraktığı korkutucu güçle seni etkisi altına alıyor.

Hayatta kalmanın tek yolu atari salonunun derinliklerine gidip JANITOR’la oynamak. Ama sen ilerledikçe atari oyunundaki olaylar da gerçek dünyayı o kadar fazla etkilemeye başlayacak. Gözlerini ekrana diktiğin sırada arkanda kim bilir neler oluyor?

Gizemli atari salonunu keşfet: Karanlık köşeler ve koridorlarda gizemler saklı. Jeton ve eşya topla, oyunda ilerle ve hayatta kal. 90’lardan kalma terk edilmiş bir atari salonunun derinliklerine dal.

Lanetli atari kabini: Jetonlara susamış bu makinede oyun oynamak göründüğünden çok daha şeyi etkiliyor. Bulmacaları çöz, atari oyununda ve gerçek dünyada yolları açarak ilerle. Sakın unutma: Makinedeki kötülük işleri kolaylaştırmayacak.

Retro esintili: Oyunda, 90’ların video oyunlarından ilham alındı.


JANITOR BLEEDS indir - (Direkt indir)

8.555
OYUN BİLGİLERİ 7 Nisan 2022 22:19
JANITOR BLEEDS

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.5 GB

Crack: FCKDRM

Tarih: 7 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?