James Bond 007 Blood Stone

5James Bond 007 Blood Stone indir - (Direkt indir)

James Bond 007: Blood Stone, ünlü ajan James Bond’un maceraları hakkında bir yarış oyunu ve macera aksiyonunun unsurlarını içeren bir dizi oyunun yeni bir parçasıdır. Blood Stone’da çarpıcı bir şekilde çarpık bir arsa, bir adrenalin denizi, heyecan verici çatışmalar, baş döndürücü kovalamalar ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Oyundaki olaylar karada ve suda ilerleyecek, Atina, İstanbul, Monako ve Bangkok gibi çeşitli egzotik yerleri ziyaret edeceksiniz.

Arsa, Avrupa ve Asya’daki bir avuç egzotik yerde biyokimyasal teröristleri kovalamanızı içeriyor ve bazen oyun görsel olarak oldukça çarpıcı olabilir – örneğin Sibirya’da patlayan bir petrol rafinerisinden kaçarken veya çökmekte olan yekpare bir toprak taşıyıcıyı kovalarken Bangkok’ta otoyol üst geçitleri. Ne yazık ki, bu tür anlar hem kısa süreli hem de çok seyrek ve Blood Stone’un beş saatlik kampanyası, çoğunlukla, ara sıra bir şeyleri renklendirmek için tuhaf etkileşimli ara sahne ile beyinsiz uşaklara karşı tekrarlayan çatışmalarla doludur.

James Bond yine iş başında, iyi ama peki James Bond’un işi ne? Tabi ki suçluları yakalayıp çoğu zaman cezalarını kendi kesmek, nadiren de olsa bazen suçluları adalete teslim etmek. Ancak bizim oynadığımız bir video oyun olduğuna göre, hepsinin cezasını bizzat ellerimizle kesmemiz gerekecek. Oyunun konusu da zaten bunun üzerine kurulu.

Oyunda sıkça karşılaştığımız çatışma ve kovalamaca sahneleri, bize daha oyunun en başından itibaren oyunun nasıl geçeceğini gösteriyor. Oyunda iki tür seçeneğimiz var, istersek saklanarak Sam Fisher gibi nesnelerin arkasına gizlenmek yoluyla ilerlersiniz, isterseniz de Polat Alemdar vari, önünüze gelene sıkarak ilerler ne var ne yok siler süpürürsünüz.


James Bond 007 Blood Stone indir - (Direkt indir)

32.497
OYUN BİLGİLERİ 13 Nisan 2022 21:23
James Bond 007 Blood Stone

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 6.92 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 2 Kasım 2010

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?