It’s Only Money

0It’s Only Money, yeni seçilen şeytani Belediye Başkanı tarafından kanalizasyonlar ve metrolar arasında yaşamaya zorlanan bir Undercity sakini rolünü üstlendiğiniz bir 3. şahıs açık dünya simülasyon oyunudur.

Diğer Undercity sakinleriyle birlikte çalmak, savaşmak ve yok etmek için yüzeye çıkacaksınız. Belediye Başkanı’nın yozlaşmış yandaşlarının sahip olduğu şirketleri alaşağı edin. Şehri blok blok herkes için geri kazanın. Evler, işyerleri, giysiler, arabalar ve materyalist kalbinizin arzu ettiği başka ne varsa satın alın. Tek başınıza oynayın veya kaosa ortak olmak için en fazla üç arkadaşınızı getirin.

Rockhaven senin oyun alanın. Şehri dolaşın ve tamamlanması gereken yeni dükkanlar, evler, aktiviteler ve görevler keşfedin. Açık dünyayı istediğiniz gibi kullanmak için öğeleri ve yetenekleri kullanın: zenginleri yankesin, arabaları kilitleyin ve içeriklerini çalın ya da onları çalıştırın ve gezintiye çıkın. Yerel polis departmanıyla kavga edin ya da sadece şehri turlayın ve bir Mayor Mart’ta kaliteli yemeklerin tadını çıkarın. Her neyse.

Düşük hayat ol, yüksek hayatı yaşa.

Sizden çalan zengin pisliklerden yeterince para çalarken, onu ev ve iş yeri satın almak için kullanın. Ev satın aldığınızda, insanları Undercity’nin dışına ve yüzeydeki hak ettikleri yere geri götürebilirsiniz. Yaşam alanlarını beğenilerine göre dekore edin ve yeni kiracılar amaca yardımcı olacak oyun meraklıları ve öğeler sağlayacaktır.

Bir işletmeyi yönetmek, istikrarlı bir gelir akışı sağlayacak ve yeni oyun olanakları açacaktır. Bilirsin, bir salyangoz yarışı mağazası işletmek gibi. En iyi balçıklarınız tuzu aşar ve sizi zengin eder. En azından daha az fakir.


9.392
OYUN BİLGİLERİ 18 Haziran 2023 18:19
It’s Only Money

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.97 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 16 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?