ITORAH

0ITORAH indir - (Direkt indir)

Save the World Edition, Itorah’ın yanı sıra resmi Film Müziği ve Sanat Kitabı’nı içerir ve aynı zamanda iyi bir amacı desteklerken geliştiricilere takdir göstermenin harika bir yoludur.

MASKE DOLU DÜNYADA KALAN TEK İNSANSINIZ

Garip maskeli varlıkların yaşadığı fantastik bir dünyada Itorah’a rehberlik edin.
İnsanlık yok oldu ve Itorah türünün son örneği gibi görünüyor! Geçmişini ortaya çıkarmak için ağzı açık baltasını alması ve yemyeşil ormanlar, tehlikeli tapınaklar, fırtınalı uçurumlar ve daha fazla elle boyanmış biyomlar arasında savaşması gerekecek.

Onların masum bilgi arayışı, hızla bu garip yeni dünyayı en büyük tehdidinden kurtarma görevine dönüşür: Her şeyi tüketmekle tehdit eden gizemli bir veba.

El Yapımı Kalite: Nahucan dünyasına hayat vermek için geliştirme ekibi tarafından her biri sevgiyle elle boyanmış, Güney ve Orta Amerika manzaralarından ilham alan güzel bir şekilde tasarlanmış bir dünyayı keşfedin

Akışkan kontrolleri: Itorah’ı ve onun inanılmaz yeteneklerini oyuncuların ellerinde hayata geçiren şaşırtıcı miktarda animasyonun keyfini çıkarın

İyi Ol ‘Moda Platforming: Peyzaj boyunca yolunu kesip kesmediği zaman, Itorah’ın giderek daha zor bulmacaları ve platform oluşturma zorluklarını yenerken zıplama ve kaçma becerilerini baltası kadar keskin tutması gerekecek.

Zorlu boss dövüşleri: Nahucan’ın doymak bilmez faunası ve heybetli patron dövüşleriyle yüzleşin.

Gizemi Çözün: Geriye kalan tek insan Itorah mı ve eğer öyleyse, diğer herkese ne oldu? Cesur genç savaşçı, Nahucan’ı kurtarma arayışında yemyeşil ormanlar, antik tapınaklar ve daha fazlası arasında savaşırken yol boyunca birçok heyecan verici bükülme ve dönüşle gizemin dibine inin.


ITORAH indir - (Direkt indir)

3.731
OYUN BİLGİLERİ 21 Mart 2022 20:20
ITORAH

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 2.92 GB

Crack: FLT

Tarih: 21 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?