It Mimics

1Merhaba ve “It Mimcs”e hoş geldiniz. Bu, birkaç aydır üzerinde çalıştığım orijinal Slenderman oyununa (The Eight Pages) dayanan bir projedir.

UE5’te yerleşik olan It Mimics, sekiz farklı sayfayı toplamak için orta büyüklükte bir haritayı araştıran klasik bir bağımsız korku oyunudur.

Oyuncular, izini asla kaybetmeyen bir canavar tarafından sürekli takip edilecek. Bu, oyuncuların her sayfayı almak için belirli bir alana gittiklerinde zaman ayırmalarını gerektirir.

Oyun, oyuncunun seçmesi durumunda bir miktar tekrar oynanabilirlik sağlamak için oynanacak üç modla birlikte gelir.

Gece Modu – Gece modu, oyuncu için varsayılan ve önerilen oyun modudur. Oyunun tamamı bu oyun modu etrafında tasarlandı.

Gündüz modu – Daha parlak ama yine de tüyler ürpertici bir deneyim isteyenler için gündüz modu, oyuncuya güzel bir güneş ışığı sağlar. Ancak sabah sisi, hala alabileceği ışığı engellemek için elinden geleni yapacaktır.

Mücadele Modu – Gece modunu temel alan meydan okuma modu, oyuncunun sayfaları toplarken hokkabazlık yapması ve kaçması için birden fazla canavar ortaya çıkarır.

Yüksek atlama korkuları olmadan, biraz yürüme/koşma deneyimi sunan kısa bağımsız korku oyunlarından hoşlanıyorsanız, eminim çok hoşunuza gidecektir.


10.853
OYUN BİLGİLERİ 27 Aralık 2023 20:30
It Mimics

Tür: Aksiyon, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.70 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Aralık 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?