IRREVERSIBLE

0IRREVERSIBLE indir - (Direkt indir)

Benzersiz bir psikolojik korku atmosferine dalın, içinde nişancı öğeleri barındıran ve büyüleyici bir açık dünyanın genişliğinde açılan bir oyun.

Sizi bekleyen kasvetli bir köy var, gizemlerle örtülü, canavarlarla dolu ve paranormal olaylarla çevrili. Bu kasvetli yerde, sakinleriyle tanışacak, onların hikayelerine dalacak ve onları başlarına gelen korkunç kaderlerden kurtarmak için mücadele edeceksiniz.

Özellikler
Oyun tamamen kesintisiz bir açık dünyaya sahip, bu dünya kısa bir girişten hemen sonra kullanılabilir. Dünyada dolaşmak için 3 tür taşıtınız olacak.

Sürükleyici oyun deneyimi. Oyunda bir düzen yok. Nereye gitmek ve ne yapmak istediğinize kendiniz karar verme hakkına sahipsiniz.

Görev sistemi ve hikaye anlatımı. Görevleri tamamlayarak, bulmacaları çözerek ve verilen görevleri yerine getirerek ilginç bir sona ulaşacaksınız.

İyi geliştirilmiş diyaloglar. Oyunda 40 sayfa AI tarafından üretilmiş metin diyalogu bulunuyor. Tüm bu diyaloglar ayrıca AI tarafından İngilizce seslendiriliyor.

İyi bir cephanelik. Düşmanlarınızla eşit şartlarda savaşabilmek için 6 tür benzersiz silaha sahipsiniz. Ancak, bunları kullanmak zorunda değilsiniz; tek bir atış yapmadan oyunu tamamlayabilirsiniz.

İlginç mekanlar. Terk edilmiş villalar, akıl hastaneleri, kiliseler, mezarlıklar ve yerleşimler sizi bekliyor.

Korku atmosferi. Oyun, atmosferik bir müzik parçasına sahip ve ayrıca korku türünün ana unsurlarını içeriyor.

Yalnız değilsiniz. Açık dünyanın her yerine dağılmış görevler, ilginç diyaloglar ve en önemlisi – destek sunan karakterler var.


IRREVERSIBLE indir - (Direkt indir)

14.486
OYUN BİLGİLERİ 1 Nisan 2024 13:41
IRREVERSIBLE

Tür: Oyun, Aksiyon, FPS, Macera, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 11.1 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 1 Nisan 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?