Iron Harvest

3Iron Harvest indir - (Direkt indir)

Iron Harvest Deluxe Edition, mini bir görevi ve 1920 sonrasının alternatif gerçekliğinde geçen tüm yeni maceralara erişmeni sağlayan büyük bir eklentiyi içeriyor. İçerikler henüz tam olarak netleşmedi, ancak saatlerce oynanabilecek gerçek zamanlı stratejiye ve en yüksek kalitede hikâye odaklı aksiyona hazır ol!
Iron Harvest, 1920 ve sonrasındaki alternatif gerçeklikte Büyük Savaş’ın hemen ardında geçen, gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Oyun destansı tek oyunculu modda, eşli harekatlarda ve savaş meydanındaki kıyasıya düellolarda dev dieselpunk makineleri kontrol etmeni sağlıyor. Iron Harvest klasik gerçek zamanlı strateji oyunu hayranlarının uzun süredir beklediği çoklu oyuncu moduna sahip.
Geleneksel yollar, bilimsel ve teknolojik gelişmelerle birbirine giriyor. Bu sırada Avrupa hâlâ Dünya Savaşı’ndan aldığı yaraları sarıyor. Şehirler yeniden yapılıyor ve kırsalda Iron Harvest çağı başlıyor. Çiftçiler Büyük Savaş’ın savaş meydanlarında savaşmış yürüyen devasa makinelerin kalıntılarını keşfediyorlar.
Bu kaosun ortasında Avrupa’nın varlığını riske atan yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. Gizli güçler ellerinden gelen her şeyi tüm ulusları istikrarsızlaştırmak için kullanıyor. Amaçları dünyayı tekrar yangın yerine çevirmek ve kontrolü ele geçirmek.
Özellikler:
EN İYİ HALİYLE KLASİK GERÇEK ZAMANLI STRATEJİ
Onlarca farklı birim tipini savaşa sür, dikkatlice onları koru ve binaları parçalarına ayır. Hayalet yaklaşım gibi farklı türlerde taktikler geliştirmek için acele etmeden plan yap. Robotlar. Robotlarımız var. Bolca.
GÜÇLÜ TEK OYUNCULU GÖREVLER VE İLGİ ÇEKİCİ HİKAYE
Kapsayıcı ve destansı bir hikayeyi deneyimle ve üç ana görev boyunca 20’den fazla görevi oyna. Dokuz karizmatik kahramanın ve onların müthiş yardımcılarının Avrupa’daki maceralarına katıl. Bir arkadaşınla takım ol ve tüm görevlerde omuz omuza eşli modda ustalaş.
TAM KONTROLE SAHİP BİRİSİN
40’tan fazla birim tipine ve benzersiz yeteneğe sahip 9 kahramanla üç farklı bölgeyi yönet. İstediğin her şekilde çatışma ve çok oyunculu maçlar kur. Kişisel oyun arayüzünü ve favori giriş kontrollerini ayarla.
YOĞUN EŞLİ VE REKABETÇİ ÇOK OYUNCULU MÜCADELE
Sıralamalar, dereceli maçlar ve liglerle rekabetçi bir çok oyunculu mod. Çatışma ve zorluk haritaları arasından istediğini seç ve ister tek başına istersen çok oyunculu oyna.
ÜSSÜNÜ KUR VE KORU
Kaynak puanları topla, üssünü kur ve birim üretimini ve araştırmanı korumak için destek yerleştir.


Iron Harvest indir - (Direkt indir)

58.277
OYUN BİLGİLERİ 1 Eylül 2020 18:31
Iron Harvest

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 13.35 GB

Crack: GOG 

Tarih: 1 Eylül 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?