Intravenous

2Intravenous indir - (Direkt indir)

ESKİ SPLINTER CELL OYUNLARINA SEVGİ VE SAYGILARINI SUNAN BİR YAPIT

Havalandırma kanalından depoya giriverdin. Dışarıda sesler duyuyorsun. Burada olduğundan haberleri var, birileri ötmüş olmalı.

Gölgelerden faydalanarak ışıkları söndürüyor, elektrik sigortalarını kapatıyor ve kilitli odalara sızıyorsun. Sessiz bir suikastçisin.

Çer çöp fırlatarak, ıslık çalarak muhafızların dikkatini çekiyorsun. Ardından hepsini sırayla sonsuz bir uykuya yatırıyorsun.

Kahretsin, muhafızlardan biri seni gördü. Hızla ateş ederek karşındaki kapının kilidini kırıyorsun ve körlemesine tarayarak içeriye dalıyorsun. Aksiyon dolu bir çatışmanın sonucunda hedefi ortadan kaldırmayı başardın, can havliyle olay yerini terk ediyorsun. Tebrikler!

Talihsiz bir olay sonucunda kaybettiği abisinin intikamını almaya yemin eden Steve Robbins’in gözünden Intravenous dünyasına adım at. İster sessizce ve karanlıktan faydalanarak, ister yeleğini ve en ağır silahlarını kuşanarak suç dünyasının en derinlerine uzanan bu maceraya katıl.

Gizlilik esaslı oynanış. Bulunduğun mekânın aydınlık düzeyi ve attığın adımların gürültüsü, düşman tarafından fark edilme ihtimalini belirler.

Soluksuz aksiyon. Intravenous, gizlilik mekanikleri kadar eğlenceli bir silahlı oynanış da sunuyor. Oyunun cephaneliği hem gizlilik esaslı, hem de aksiyon dolu çatışmalara uygun olarak ve özenle hazırlandı.

Duyarlı yapay zeka. Düşmanların sana zor zamanlar yaşatacak: ceset bulursa ekip arkadaşlarına ihbar edecek, şüpheli bir ses duyarsa etrafı araştıracak, silahı yoksa destek isteyecek, seni görürse gözünü kırpmadan ateş edecektir.

Becerikli düşmanlar. Düşmanlar çatışma esnasında siper alır, karanlıkta fener kullanır ve şüphe uyandırıcı durumları telsizle bildirir. Atacağın her bir yanlış adım, aleyhine kullanılacak.

Geniş silah yelpazesi. Oyundaki silahların her biri, farklı özelliklere ve kullanıma sahip. Duruma en uygun silahı ya da favorini seçerek dilediğin gibi düşmanların icabına bak.

Teçhizatını sen seç. İster bir tüfek, tabanca, kurşun geçirmez yelek ve ıvır zıvır kuşan; ister yalnızca susturuculu tabancanı alıp işe koyul. Teçhizat seçimi tamamen sana kalmış.

Duruma adapte ol. Işıkları patlat, havalandırma kanalından sürün, elektrik sigortalarını kapat, düşmanın dikkatini dağıtmak için çer çöp fırlat, maymuncukla ya da kaba kuvvetle kilitli kapıları aç ve görevini farklı stratejilerle yerine getir.

Sarsıcı bir hikâye. Steve Robbins, canından çok sevdiği abisini serseriler tarafından uğradıkları saldırı sonucunda toprağa verdi. Benzer kaderi paylaştığını iddia eden gizemli bir adamın yardımıyla Steve, polislerin bile açıklığa kavuşturamadığı bu olayın peşine düşmeye karar verir. Ancak hiçbir şey, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır.


Intravenous indir - (Direkt indir)

15.734
OYUN BİLGİLERİ 7 Mart 2022 23:05
Intravenous

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 541.9 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 26 Temmuz 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?