International Basketball Manager 23

0International Basketball Manager 23 ile dünya basketbolunun kontrolünü elinize alın.

Basketbol menajeri şapkasını takın ve yönetimin, taraftarların ve basının üzerinizde kuracağı baskıyı yönetin. Tüm beklentilere nasıl yanıt vereceksiniz?

International Basketball Manager 23 takımınızı yönetirken kendi tarzınızı ortaya koyabilmeniz için kullanımınıza birçok araç sunuyor.

Farklı kıta ve ülkelerden 20’den fazla lig, 700 kulüp ve yaklaşık 10.000 oyuncu elinizin altında. Artık iyi bir Scout tutmayı düşünebilirsiniz.

International Basketball Manager 23 Turkish Airlines Euroleague ve 7DAYS EuroCup dahil olmak üzere Euroleague Basketball’un yanı sıra ACB, Fransa, Yunanistan, Türkiye, FEB (LEB Oro), BNXT League (Belçika ve Hollanda), Arjantin ve Şili gibi dünya çapında tanınmış diğer önemli liglerin resmi lisanslarını kullanan piyasadaki tek simülasyon oyunu.

IBM 23’ÜN ÖZELLİKLERİ
Tüm müsabaka, takım ve oyuncular 22/23 sezonuna göre güncellendi.

Litvanya ligi Betsafe-LKL resmi lisansı eklendi.

Oyuna entegre edilen yeni editörü kullanarak müsabaka, takım ve oyuncuların en çok ilgilendiğiniz parametrelerini değiştirin ve “mod”larınızı tüm IBM 23 topluluğuyla paylaşın.

Favori oyun planlarınızın yer aldığı Oyun Defteri ile maç sırasında oyuncularınıza belirli bir oyun planını uygulama emri verin.

Oyuncuları sözleşmelerinin son yılında takımlarına transfer ücreti ödemek zorunda kalmadan bir sonraki sezon için transfer edin.

Farklı eylemlerde bulunarak genç oyuncuların potansiyellerini ve projenizde yer almayı gerçekten ne kadar istediklerini keşfedin ve onları takıma katılmak için ikna edin.

357 üniversiteden biriyle Amerikan Kolej Basketbol Ligi müsabakasına katılın.

İki yeni uluslararası müsabaka, üçüncü bir Avrupa müsabakası ve ilk Güney Amerika müsabakası eklendi.

Oyunun zorluğunu belirleyen sistemlerde ayarlamalar yapıldı, tüm oyuncu profillerine yeni opsiyonlar eklendi ve optimize edildi.

Transfer sistemi ve piyasa hareketlerinde önemli yapay zeka iyileştirmeleri, oyuncu transferine ait birçok parametrede oyunun seçilen zorluk derecesine göre ayarlamalar yapıldı. Ayrıca piyasada hiçbir hareket yapmanın mümkün olmadığı transfer dönemleri mevcut.

Hem hücum hem de savunma ayağında yeni taktik sistemleri eklendi.

Yapay zekanın yönettiği takımlar kulübün hedefine ulaşamaması durumunda antrenörün işine son verebiliyor.


15.274
OYUN BİLGİLERİ 25 Ocak 2023 22:03
International Basketball Manager 23

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 532.55 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 1 Aralık 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?