International Basketball Manager 22

0



International Basketball Manager 22 indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

International Basketball Manager 22 ile günümüz basketbol dünyasının en iyi menajeri olun. Oyunun size sunduğu sayısız araçlarla kulübünüzü günlük olarak yönetin ve takımınızı basketbol sporunun zirvesine taşıyın. Takımınızın alacağı sonuçlar size bağlı olacak. Bu baskıya dayanabilecek misiniz?

Yeni International Basketball Manager 22 tamamen sıfırdan geliştirildi. Oyunun tüm ekranları ve arayüzü, takımınızın günlük yönetimini çok daha gerçekçi kılacak şekilde tamamen yeniden tasarlandı.

Ne seviyeden olursa olsun tüm takımları yönetebildiğinizi gösterebilmeniz için farklı ülkelerden 20 lig, 330’dan fazla kulüp ve yaklaşık 5000 oyuncu elinizin altında.

Avrupa’nın en önemli iki turnuvası, Turkish Airlines Euroleague ve 7Days EuroCup oyunda resmi olarak yer alıyor. ACB ve FEB (İspanya), LNB (Fransa), HEBA (Yunanistan), BSL (Türkiye), BNXT League (Belçika/Hollanda) ve LNB (Şili) gibi lisanslı müsabakalar da oyunda resmi olarak yer alacaktır.

MAÇ SIMÜLASYONU
2B Modu: Maçı dakika dakika takip ederek oyuncularınızı gerçek zamanlı olarak kontrol edin, taktik değişiklikleri yapın, istediğiniz oyuncuya belirli görevler verin. Yazılı mesajlar veya “rozetler”le karşılaşma sırasında gerçekleşen olaylara dair bilgi edinebilirsiniz. Bu sırada oyuncularınızın sahadaki hücum ve savunma hamlelerini de görebilirsiniz.

Skor modu: Her çeyreğin sonunda maç skorunu takip edin. Maç sonu istatistiklerini inceleyin ve takımınızın güçlü ve zayıf yanlarını analiz edin.

Antrenör müdahalesi: Hem 2B hem de skor modunda maçın önemli anlarına müdahale etmeyi seçebilirsiniz. Önemli anlarda maç durur ve sizin antrenör olarak karar vermeniz gerekir. 2 sayı gerideyken maçın son topu sizde olduğunda 2 sayılık bir atışla uzatmaya mı yoksa 3’lük bir atışla kazanmaya mı oynayacaksınız? Atışı kim yapacak? Takımın antrenörü olarak ne oyuna ne kadar müdahale edeceğinize siz karar verirsiniz.


International Basketball Manager 22 indir - (Direkt indir)

22.240
OYUN BİLGİLERİ 27 Aralık 2021 21:45
International Basketball Manager 22

Tür: Macera, Simulasyon, Spor, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 340 MB

Crack: UNLEASHED

Tarih: 16 Aralık 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?