Intern Pursuit Game

0Intern Pursuit Game, bir Stajın ilk gününde olduğunuz üçüncü şahıs bir kule savunma oyunudur.

Aniden, başka bir gezegene açılan bir portal açılır ve eski bir uzaylı uzay runesi tarafından sağlanan bir uzay giysisine ve süper güçlere sahip olursunuz.

Yeni gücünüzü almaya gelen uzaylı güçlerle yüzleşmek üzereyken kendinizi hazırlayın! Bu düşmanları püskürtmek için yeni güçlerinizle birlikte taretler ve bir tabanca kullanın… böylece dünyadaki işinize geri dönebilirsiniz.

Erken erişim
Bu oyun iki nedenden dolayı erken erişim olarak çıkarılacak. İlk olarak, biz küçük bir Bağımsız geliştirme ekibiyiz, bu nedenle oyuna koymayı planladığımız tüm içeriği oluşturmamız zaman alıyor. İkincisi, geliştirme sırasında topluluk geri bildirimi alabilmemiz ve ilerledikçe sıfırdan değişiklikler yapabilmemiz için.

Hikaye
Oyuncu, işteki ilk gününde bir stajyerdir. Stajyer bir portala düşer ve muazzam güce sahip eski bir uzaylı eserini keşfedecekleri uzak bir dünyaya çevrilir.

The Intern, onları birçok düşmanla savaşmaya ve yolculuklarında daha birçok uzaylı sırrını keşfetmeye zorlayacak bir olaylar zincirini başlattıklarının farkında değil. Yolculukları güneş sistemini kapsayacak ve yol boyunca birçok yardımcı uzaylı ve robotla karşılaşacak.

Özellikler
Intern Pursuit oyunu, üçüncü şahıs bir kule savunma oyunudur. Oyuncu, uzaylıları bir hedeften uzaklaştırmak için bir yan silah ve yerleştirilebilir taretler kullanabilir.

Oyuncu ayrıca, esasen oyuncuya süper güçler veren, uzaylı uzay rünleri tarafından sağlanan yeteneklere de erişebilir.


4.985
OYUN BİLGİLERİ 11 Ocak 2023 17:18
Intern Pursuit Game

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.14 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 10 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?