Interference Dead Air

0Kolay bir işti. Korkunç bir maaş, ama sadece sen vardın, mezarlık vardiyası ve hiçliğin ortasındaki küçük güvenlik kulüben. Gerçeklik, VHS’deki her şeyden daha tuhaf ve ölümcül hale gelmeden önce, bu geceki vardiyada kötü korku filmleri izlemeyi planlıyordun.

Tesis istila edildi, düşmanlar koridorları takip ediyor ve bilim ekibi tehlikede. Hikâyeyi tamamen sesle oynanan, dallara ayrılan diyaloglarla yönlendirin.

Destek sağlamak ve hayatta kalanları güvenliğe yönlendirmek için telsize bağlanın, gücü tesisten uzaktan yeniden yönlendirin ve bilim insanlarının ve tehditlerin hareketlerini takip edin.

Sadece aklınız, tesisin bir pano haritası, iki yönlü telsiziniz, arkaik bir bilgisayar ve kabinde bulabileceğiniz diğer her şeyle donanmış olarak, yalnızca siz destek sağlayabilir ve içeride mahsur kalan en iyi arkadaşınızı kurtarabilirsiniz.

Tesis ya da dünya yanarken radyonuzu kapatabilir, bir film açıp müziği kapatabilirsiniz. Sadece ufuktaki patlamalara aldırış etmeyin.

Becerikli Olun:
Ateş hattının dışında olman, kolaya kaçabileceğin anlamına gelmez. Telsiz görüşmeleri yapın, harita panonuzdaki tehlikeleri takip edin ve gücü tesisten yeniden yönlendirin. Güç açık kaldığı sürece, hala savaşın içindesiniz.

Günü kurtarmak abartılıyor. Siz ve diğer güvenlik görevlileri, kabini dikkat dağıtıcı şeyler ve atıştırmalıklarla dolup taştı. Bir film açın, mikrodalgada pişirilmiş yiyecekleri ısıtın ve soğutun. Zaten kimin arkadaşa ihtiyacı var?

Stres sizin için çok fazla olduğunda, FM radyonuzda 80’lerden ilham alan bir synth reçelleri koleksiyonunu açın. Sadece çok fazla rahatlamamaya çalış.

Tekrar tekrar oynanmak üzere tasarlanmış dallara ayrılan bir hikaye. Düzinelerce varyasyonla birden fazla son deneyin, keşfedin ve keşfedin.


9.933
OYUN BİLGİLERİ 3 Şubat 2023 15:48
Interference Dead Air

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.50 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 2 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?