Instruments of Destruction

0Instruments of Destruction indir - (Direkt indir)

Instruments of Destruction, fizik tabanlı gelişmiş bir yıkım sistemine sahiptir. Tamamen interaktif fizik sistemi sayesinde oyundaki her yapıyı parça parça yıkabilirsin ve bu yıkım ile etkileşim içerisinde olan nesneleri görebilirsin. Ayrıca GPU’ya dayalı parçacık sistemi ve GPU’ya dayalı çim ve yüzey kayaları da mevcuttur. Oyundaki her unsur, bu yıkım sistemini tamamlayıcıdır, birbirleriyle etkileşime girerek fiziksel ve içgüdüsel bir dünya oluştururlar.

Sürekli genişleyen parçalarla ve bölümlerle istediğin aracı oluşturabilirsin. Araçların görünüşünün ve kontrollerinin değiştirilebildiği bu sezgiye dayalı yapım sistemi sayesinde bir sonraki harika buluşunu oluştururken her zaman eğlenirsin.

Oyuna başlarken basit ayırıcılar ve eklemlerden tamamen simüle edilen hareket dişlerine ve halatlara kadar birçok parça mevcuttur. Daha gelişmiş parçalar (devasa testereler ve roket iticiler gibi), oyunu oynayarak açılır. Her bir yeni parça, sayısız olanağı da beraberinde getirir. Ayrıca açılan parçaların kullanıldığı çeşitli hazır araçlar da kullanılabilir ve sıradaki deneylerin için ilham kaynağı olabilir.


Instruments of Destruction indir - (Direkt indir)

16.131
OYUN BİLGİLERİ 11 Nisan 2022 18:47
Instruments of Destruction

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 236.5 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 2 Mart 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?