INPUT6

0INPUT6 indir - (Direkt indir)

INPUT6, 1990’ların başındaki dünyamızdan ilham alan alternatif gerçeklikte geçiyor. Günlük aktivitelere yardımcı olmak için tasarlanmış otonom , etkileşimli, insansı robotlarıyla tanınan kötü şöhretli bir şirket olan TECH-AID ROBOTICS’in sahip olduğu terk edilmiş fabrikayı araştırın.

Robotları kontrol eden gizli uzaktan kumandaları bulun, şirketin geçmişini keşfedin ve çökmesine neden olan tüm olayları ortaya çıkarın. Çevrenize dikkat edin, fabrikada sizden başka bir şey daha var…

INPUT6 birinci şahıs, kısa, tempolu bir korku oyunudur.

Oyunun ana mekaniklerinden biri ‘girişler’ arasında geçiş yapmaktır.- oyun, şirket tesisinin farklı bölümlerinde aynı anda gerçekleşir ve bunlar arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.

Anahtarlama, sizi arızalı bir robottan da koruyabilir. Robot görüş alanınıza girdikten sonra, tepki vermek için yalnızca kısa bir anınız var – fabrikanın mevcut segmentinde hareket etmenizin engellenmesini önlemek için girişi değiştirmelisiniz. Tek bir

Oyunda ana göreviniz , oyuna her başladığınızda farklı yerlerde görünen 5 uzaktan kumandayı bulmaktır (tesisin her bölümü için bir tane).

Şirketin gizemli geçmişini çözmenize ve çöküşüne neyin yol açtığını ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilecek bilgiler içeren öğeler de bulabilirsiniz. Ancak acele etmeniz gerekiyor – sınırlı bir süreniz var.

Bazen oyun sırasında mini oyun içeren küçük bir pencere açılabilir. Mini oyunu kaybederseniz, olumsuz etkilerden biri oyunu geçici olarak biraz daha zorlaştıracaktır.

Ayrıca oyunun ana bölümünde bulduğunuz eşyalara daha yakından bakabileceğiniz arşivlere de göz atabilirsiniz. Hepsini toplayın ve belki şirketin çökmesine neyin yol açtığını anlayabilirsiniz.


INPUT6 indir - (Direkt indir)

5.477
OYUN BİLGİLERİ 24 Aralık 2022 14:58
INPUT6

Tür: Aksiyon, Korku, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 927.64 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 23 Aralık 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?