INHUMAN

0“INHUMAN”, esas olarak hikayenin anlatımına ve psikolojik korku deneyimine odaklanan ve ruhta korku ve şok yaratmaya çalışan bağımsız bir korku oyunudur.

Oyun, klasik korku oyunlarının oynanışını bütünleştirir ve benzersiz yenilikçi öğeler sunar. Şifre çözme konusunda ustacadır.

Kovalayan savaşın aşırı baskısı ile birleştiğinde, ruhunuz zirveye ulaşacak.

Karakter arka planı
Kahraman yanlışlıkla kaçırıldı, ancak uyandığında aslında ailenin eski evinde olduğunu buldu. Daha da ürkütücü olan, eski evin 20 yıl kadar erken bir tarihte bir yangında yanmış olmasıdır.

Böylece kahraman, bu eski evde gömülü sırları ve ailesinin o yıl iktidar savaşında nasıl öldüğünü keşfetmeye başladı. Ancak, kadın kahraman daha derine indikçe, bunun hiç de öyle olmadığını anladı…

Odada yürümeye devam ettim, geçmişin hatırasını uyandırmaya çalıştım, hayal kurmaya başladım, burada her şey çok gerçek, Tanrım! Artık birbirinden ayırt edemiyorum, gelin ve bana yardım edin!

Özellikler:
Psychedelic korku- Büyük sahne, gözlerinizi her çevirdiğinizde orijinal sahneniz değişiyor.

Çeşitli şifre çözme- Birçok türde bulmaca nesnesi vardır. Bulmacalar notlara, hatta bazı mumlara vb. dayanmaktadır.

Özenle hazırlanmış müzik- Birçok arka plan ortam müziği ve ayrıca ince melodiler ortamı tamamlar ve ikame duygusunu geliştirir.

Sonsuz tatları olan bir hikaye- Oyundaki çevreyi dikkatlice keşfedin ve her bir ayrıntıya dikkat edin, böylece her karakterin karanlık ve trajik geçmişini ve ayrıca psikolojik aktivitelerini açıkça görebilirsiniz.


9.968
OYUN BİLGİLERİ 23 Temmuz 2022 17:49
INHUMAN

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Korku, Macera, Platform

Platform: PC

Boyut: 5.6 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 22 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?