InfraSpace

0Tükettiğiniz Her Şeyi Üretin
Uygarlıktan uzakta, şehrinizi inşaat etmek için gereken kaynakaları parayla alamazsınız. Bunun yerine, ilk astronotlarınızı madencilik işine koymanız ve kendi hammadenizi çıkarmalısınız.

Biraz demir, karbon, kum ve kükürt elde ettiğinizde, ilk çelik ve beton fabriklarınız kurmanın ve altyapı oluşturmaya başlamanın zamanı geldi demekdir. Yiyecek ve oksijen gibi ihtiyaçlar bile sabit bir üretim zincirine ihtiyaç duyar!

Ulaşım Altyapısı
InfraSpace her bir aracı simüle eder. Ürettiğiniz her kaynağın işlenmek üzere bir fabrikaya nakledilmesi ve her ürünün tüketim için bir habitata gitmesi gerekir.

Yol ağınız pek çok şeyin üstesinden gelebilir, ancak sizin gözetiminiz olmadan durma noktasına gelir ve sonunda trafikte boğulur. Şehrin üretime devam etmesini sağlamak için otoyollar, dönel kavşaklar ve çok şeritli yollar inşa edin.

Nüfus artışı
İlk kolonistleriniz, insanlığın sunabileceği en iyi ve en cesur astronotlar olacak. Onlara yiyecek ve barınak verinki yerleşkenizi çalışır durumda tutsunlar.

Yerleşkeniz büyüdükce, kolonistlerinizin git gide artan konfor ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Yeterli büyüklükteki herhangi bir şehir er ya da geç daha fazla aileye ev sahipliği yapacaktır, bu nedenle okullarınızın bununla başa çıkabildiğinden ve en yeni VR-eğlence ürünlerini de sunabildiğinizden emin olun.

Oynamak için uzman olmak zorunda değilsiniz
Trafik yönetimi karışık ve hayatta kalmak zor olabilir. Şehir yönetimi deneyiminizi istediğiniz kadar kolay veya zor hale getirmek için her ikisinin de zorluklarını ayarlayabilirsiniz.


13.449
OYUN BİLGİLERİ 20 Haziran 2022 19:22
InfraSpace

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.7 GB

Crack: v10.3.218

Tarih: 15 Ekim 2021

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?