Incubus A ghost hunters tale

0Incubus A ghost hunters tale indir - (Direkt indir)

Hayaletler gerçek mi?

OPG paranormal ekibinden Bear ve Jen’in dikkatli talimatları altında ilk solo hayalet avı davanızdasınız. Üç farklı sahibinin isteği üzerine oyun geliştiricileri tarafından birkaç kez araştırılan bir evde, gerçek gadget’ları gerçek bir yerde kullanın. Bu bir video oyununa layık bir durum, bu yüzden Incubus’a hoş geldiniz.

Bu evin neden her zaman boş olduğunun nedenini ortaya çıkarın. Lanetli mi? Boş odalarda kötü niyetli güçlerin oynadığını, gözün köşesinde uğursuz kambur bir figürün görüldüğünü ve buranın paranormal faaliyetler için sıcak bir nokta olduğunu öne sürerek pek çok kişi evden gelip gitti. Gece hayatta kalacak mısın?

Perili ev ne yapar? Bakılacak bir Drakula Şatosu değil, ama Enfield Poltergeist’in ya da görünüşte masum görünen 30 East Drive’a musallat olan korkunç keşişin meşhur ettiği ev de değil. Açık fikirli olun, evi araştırın ve Londra’nın ‘Doğu Yakası’ndaki 6 Dread Pit Road’da hangi hayaletlerin dolaştığını görün ve duyun.

‘Ev 6’nın gizemini çözmek için gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutmalı ve aktiviteyi tam olarak tespit etmek için hayalet avlama aletlerini nasıl kullanacağınızı öğrenmelisiniz. ‘Ev 6’da yaşayan çok sayıda kiracı var, hiçbiri çok uzun süre kalmadı ve çok azının söyleyecek iyi bir şeyi var. Tam tersi, yıllar geçtikçe ‘Ev 6’ pek çok görgü tanığının ifadesini ve korku dolu ifadeleri biriktirdi. Burda biraz var:

“Eve geldiğimde yukarıdan birisinin geldiğini duydum, davetsiz misafir olduğu belliydi! Yan odaya gizlice girdim ve polisi aradım, polis bir saat içinde geldi. Hırsızlar evi ararken şimdiye kadar üst kattaki ışıklar yanmıştı. Polis etrafa göz atmıştı. , ama kimseyi bulamadım. Bu nasıl mümkün olabilir?!!! K. Taylor, 2020

“Gece uyandım, hareket edemiyordum. Biri beni yatağa yapıştırıyordu. Karanlıktı ama üzerimde kabus gibi bir figür vardı. Çığlık atmaya çalıştım ama hiçbir şey olmadı çıktı, çok tuhaf! Yaklaşık 5 dakika sürdü! Göğsümdeki ağırlığı hissettim. Sonra hiçbir şey olmadı. Sabahtı ama bunun bir rüya olmadığını biliyorum.” E.Horton, 2007


Incubus A ghost hunters tale indir - (Direkt indir)

8.223
OYUN BİLGİLERİ 11 Eylül 2023 18:49
Incubus A ghost hunters tale

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.43 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 9 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?