INCISION

0INCISION, Doom, Quake, Blood, Shadow Warrior gibi birinci şahıs nişancı türünün vaftiz babalarından ilham alan, geçmişten gelen acımasız, hızlı ve acımasız bir patlamadır.

INCISION, oyuncusundan beceri ve odaklanma gerektiren bir deneyim sunuyor ve onları kasabayı kırmızıya boyayacak yoğun bir katliamla ödüllendiriyor.

Seninki basit bir iş. Büyümenin yayılmasını durdurmak için hepsini kesin, ateş edin, yakın ve kırın. Merhamet zayıflıktır. Tereddüt ölümdür.

INCISION, zorluğunda acımasız olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak oyuncu tehlike karşısında asla zayıf hissetmeyecektir.

Cephaneliğiniz çeşitlidir, güçlüdür, gürültülüdür ve önce size yapmadıkları sürece düşmanları kolayca yapışkan kırmızı su birikintilerine dönüştürür. Hareket hızlı ve duyarlıdır; hikaye asla oyunun önüne geçmez.

YÜRÜYEN ARSENAL

Güçlü alternatif ateşleme modları da dahil olmak üzere sekiz toplu katliam silahı.

Tüfeğinizden seken yangın bombalarından oluşan bir yaylım ateşi açın. Düşmanlarınızı kırmızı bir sise dönüştürmek için ağır makineli tüfeğinizden el bombaları atın.

Hasar çıktısını en üst düzeye çıkarmak için güvenilir tabancanızla numaralar yapın.

Dört yanıcı roketten oluşan bir yaylım ateşi püskürtün ve en güçlü düşmanın bile önünüzde küle dönüşmesini izleyin.

Uzun menzilli bir kesme silahı veya yakın menzilli bir buz testeresi olarak çalışan bir testere mızrağı ile çılgına dönün.


5.767
OYUN BİLGİLERİ 19 Eylül 2022 13:43
INCISION

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 431.33 MB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 16 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?