In Other Waters

1Geçtiğimiz yıl duyurulan In Other Waters, yakında bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Fellow Traveller ve Jump Over the Age tarafından oyun severlerin beğenisine sunulacak oyun, Bahar aylarında çıkışını gerçekleştirecek. Bu duyuruya bir de tanıtım videosu eşlik etmiş durumda:

Hikaye tabanlı bir macera oyunu olarak tanımlanan In Other Waters’ta; insanlık, dünyadaki kaynakları tüketmiş, uzak gezegenlere gidip hayatta kalabileceği bir yer arıyor. Biz de bu gezegenlerden birisinde bir okyanusun derinliklerini keşfe çıkacağız.

In Other Waters’da, kayıp partnerini ararken dünya dışı yaşamı keşfeden bir ksenobiyolog Ellery Vas’ın hikayesi anlatılmakta. Ellery, Gliese 677Cc adlı gezegenden, Minae Nomura’dan bir sinyal alır. Sinyalin kaynağına vardığında ise, terkedilmiş bir üsle karşı karşıya kalır. Gizemli okyanusu keşfetme yolculuğunda arızalı bir dalış kıyafeti ve garip bir yapay zekadan başka bir desteği yoktur. İşte biz de bu yapay zekayı yöneteceğiz.

Oyun Gareth Damian Martin tarafından geliştirilmekte. Kendisi Jump Over The Age’in ardındaki isim. Bu sefer karşımıza nasıl bir oyunla çıkacak bakalım.


37.179
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2020 16:06
In Other Waters

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 350 MB

Crack: GOG 

Tarih: 3 Nisan 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?