In Nightmare

0In Nightmare indir - (Direkt indir)

Tuhaflık ve Korkunçluğun Ürpertici Rüya Alemine Girin

Kalbini gerçeğe kapayan kahramanımız derin bir uykuya dalar ve kabus gibi bir rüya aleminde uyanır.

In Nightmare, sinsice ve gizlice aksiyonun çeşitli bulmacalarla birleştirildiği anlatıcı odaklı bir korku macerası oyunudur. Oyun, son bir umutla aşkı arayan ve korkularının içinde gezinerek kendi kurtuluşu için çabalayan genç bir çocuğu takip eder.

Parçalanmış bir ailenin etkileri ve getirdiği üzüntü ile, küçük bir çocuk kendi anılarından yaratılmış karanlık ve tuhaf bir dünyaya gerçeklikten kaçacaktır.

Bu kaçış onu, içinde gerçekten neler olduğunu ortaya çıkarmak için bir yolculuğa sürükler. Gerçeklikte acı çektikten sonra, geçmişteki travması onu sonsuz bir kabusta tutmak isteyen korkunç canavarlara dönüştürür.

Çocuk, rüyasındaki ruhun yardımıyla düşmanlarının yanından gizlice geçecek, girift bulmacaların üstesinden gelecek, korkularıyla yüzleşecek ve oluşturduğu canavarları temizleyebilmek ve sonunda uykudan uyanabilmek için gerçeği ortaya çıkaracaktır.

Korktuğun şeyin üstesinden gelebilecek misin yoksa kabusa mı yakalanacaksın?

1. Umut Hayallerinde Yatar: Seni kapana sıkıştırmış karanlık, beklenmedik hayal dünyasından kaç, ipuçları için alemi araştır ve kendi gerçekliğinin hakikatini aralamaya başla.

2. Acıdan Geçen Bulmaca: Yolculuğun boyunca, ilerlemene engel olmaya çalışacak bulmacalarla karşılaşacaksın. Yoluna çıkan her şeyin üstesinden gelmene destek olması için sağduyundan ve ruhsal rehberinden yararlan.

3. Karanlıktaki Işık: Sana sahte hedef olarak yardımcı olması için hayali ruhunu kontrol et, görünmez yolları veya eşyaları algıla ve seni bekleyen tehditlerin tam olarak farkında ol.

4. Kâbuslar Gerçek Oldu: Bilinçaltın gerçekten korktuğun canavarlar yaratır. Onların ya da pusuya yatmış gölgelerin seni yakalamasına ve seni ebedi bir kâbus içinde tutmasına izin verme.


In Nightmare indir - (Direkt indir)

9.048
OYUN BİLGİLERİ 29 Kasım 2022 22:28
In Nightmare

Tür: Korku, Macera, Oyun, Platform, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.17 GB

Crack: FLT

Tarih: 29 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?