Imperium BCE

0Dünyanın en büyük medeniyetlerinden birinin lideri olun. Yaklaşan oyunumuz Imperium BCE ile Roma’ya zafer getirin.

Savaş yoluyla Roma’nın sınırlarını genişletir misiniz? Yoksa casusları kullanarak krallıkları istikrarsızlaştırıp böler misiniz?

Imperium BCE’de, kaçınılmaz Roma egemenliğini sağlamak için birçok farklı strateji kullanabilirsiniz.

Farklı krallıklar ve kültürlerle çevrili, komşularınızı alarma geçirmemek için dengeyi korumanız ve etkinizi yavaş yavaş yaymanız gerekecek.

Casuslarınız gizlice çalışmak, emirlerinize göre hareket etmek, kültürünüzü ve dininizi güçlendirmek, düşmanlarınızı zayıflatmak zorunda kalacak.

Diplomatlarınız diğer krallıklarla ilişkileri geliştirmek için çalışabilir veya size savaş için geçerli gerekçeler sağlayabilir.

Olaylar
Yayılan bir imparatorluğun kontrolünde olmanın bir bedeli var. Beklenmedik şeyler olur. En güçlü kişilerin bile kontrolü dışında gelişen olaylar gerçekleşir.

Imperium BCE’de sizi geride tutabilecek veya ileriye taşıyabilecek olaylar var.

Öngörülemeyen bir yağmur ekinleri mahvedebilir. Bu, gıda kıtlığına, vatandaş memnuniyetsizliğine, bunun olmasına izin verdiği için Tanrılara öfkeye veya belki de halkınız için yeterince şey yapmadığınız için size öfkeye yol açabilir. Onları yatıştırmanın bir yolunu bulacak mısın?

Rahiplerinizin tavsiyelerine uyacak ve yurttaşlarınızı mutlu etmek için büyük bir sikke pahasına Tanrılarınızı kutlamak için ayinler düzenletecek misiniz?

Seçimlerinizin korkunç sonuçları olabilir. Dikkatlice iplik geçirin.

Casuslar
Düşmanlarını zayıflat. Savaş alanını yumuşatın. Imperium BCE’deki en büyük varlıklarınızdan bazıları casuslarınız olacak.

Gizlice çalışmak için iyi eğitilmiş casuslarınız sabote edecek, suikast düzenleyecek ve Roma’nın yönetimini kolaylaştırmak için ne gerekiyorsa yapacak.

Casuslarınıza zaman ve kaynak verin, gerekli malzemeleri çalacaklar, kültürünüzü her yere yayacaklar ve hatta tüm nüfusu mahvedebilecek hastalıkları yayacaklar.

Sadece asla yakalanmamalarını umalım…


20.017
OYUN BİLGİLERİ 10 Haziran 2022 14:54
Imperium BCE

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 6.72 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 9 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?