Imp of the Sun

2Imp of the Sun indir - (Direkt indir)

Imp of the Sun, And dağlarının ışıltılı zirvelerinden, sık Amazon ormanlarına kadar uzanan, Peru’ya özgü büyüleyici bir dünyada geçen, hızlı tempolu, savaşı ve keşfi harmanlayan, çizgisel olmayan 2 boyutlu bir aksiyon platform oyunudur.

Güneş’in son kıvılcımından yaratılan afacan yaratık Nin ile Dört Korucu’yu yenmek ve Güneş’in gücünü geri getirmek için gönderildiği macerada, tüm dünya karanlığa gömülmeden önce Sonsuz Tutulma’yı bitir.

Sonsuz Tutulma’yı Bitir
Yüzyıllar önce Dört Korucu tarafından çalınan ve imparatorluğun uzak köşelerinde saklanan Güneş’in gücü olmadan hayat devam edemez. Ölmekte olan kıvılcımıyla Güneş, Nin’i yarattı. Onu, ışığı geri getirmesi ve imparatorluğun dengesini yeniden sağlaması için bir maceraya gönderdi.

İçindeki Ateşi Kullan
Seni Güneş yarattı. Parmaklarının ucunda alevinin gücünü taşıyorsun. Akıcı hareket ve kombo tabanlı dövüş için geliştirilmiş pürüzsüz oynanışla becerilerini geliştir. Dört Korucu’yu yenmek için Güneş İmparatorluğu’nu aşarken yeni yetenekler keşfederek gücünü arttır.

Peru’ya Özgü Büyüleyici Bir Dünya
And dağlarının ışıltılı zirvelerinden sık Amazon ormanlarına, kuru ve kavuran çöllerden yeraltı dünyasının karanlık derinliklerine kadar, imparatorluğun dört bir köşesini keşfet. Sevgiyle çizilen, detaylıca hazırlanan her bölge ve yaratık bir zamanlar Peru’da dolaşan ve hüküm süren medeniyetlere selam duruyor.

Keşfet, Topla ve Öğren
Atalarımız, tarihlerini ‘Quipu’ olarak bilinen eserlerle kaydettiler. Sonsuz Tutulma’nın ardındaki hikâyeyi ortaya çıkarmak için Quipu’ları topla ve And kültürlerine ait gerçek kalıntılardan esinlenmiş, eşsiz gizli eşyaları bul. Güneş’in İmparatorluğu’nu keşfet. Kendine özgün karmaşık mekanikleri ve hikâyeleri olan benzersiz ve gaddar boss’ları istediğin sırayla yen.


Imp of the Sun indir - (Direkt indir)

5.788
OYUN BİLGİLERİ 24 Mart 2022 13:33
Imp of the Sun

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 2.4 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 24 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?