Immortals of Aveum

4Immortals of Aveum indir - (Direkt indir)

SAVAŞ BÜYÜCÜSÜ OLUN
Lucium’un şampiyon koruyucuları olan Ölümsüzler Tarikatı’na katılın ve seçkin bir Triarch Magnus olan Jak olun. Ölümcül bir beceriyle büyüleri serbest bırakın ve FPS geleneklerine meydan okuyan bir oyunda düşman lejyonlarını yok edin.

SİHRİNİZDE USTALAŞIN
Öğrenmesi kolay, ustalaşması tatmin edici, hızlı, akıcı, birinci şahıs, büyü tabanlı dövüşü deneyimleyin. Immortals of Aveum’da büyü hem saldırının hem de savunmanın merkezinde yer alır. Büyünün üç gücünden de yaratıcı bir şekilde yararlanın ve zincirleme saldırılar ve iyi zamanlanmış karşı saldırılar için ödüllendirilin.

BÜYÜ CEPHANELİĞİNİZİ SERBEST BIRAKIN
25’ten fazla Büyünün ve 80 Yeteneğin kilidini açın ve yükseltin. Yüzlerce büyülü teçhizat parçasını keşfedin, yükseltin ve üretin. Ardından oyun tarzınızı büyünün üç gücüyle birleştirin ve Aveum’un en güçlü Triarch Magnus’u olun.

UÇURUMUN KENARINDAKİ BİR DÜNYAYI KURTARIN
Beklenmedik Jak, büyünün kontrolü konusunda Lucium ve Rasharn arasında bitmek bilmeyen bir mücadele olan Everwar’a sürüklenir. Jak ve Lucium’un seçkin Ölümsüzleri, eğer geleceğini kurtarma umudu varsa, Aveum’un geçmişindeki gizemleri ortaya çıkarmak için yarışmak zorundadır.


Immortals of Aveum indir - (Direkt indir)

68.779
OYUN BİLGİLERİ 17 Aralık 2023 16:43
Immortals of Aveum

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 57.2 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 22 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?