Immortal Life

5Immortal Life indir - (Direkt indir)

Immortal Life , bir yetiştirme tarikatı üyesi olarak oynadığınız güzel bir tek oyunculu yönetim oyunudur. Topluluğunuzun yıkımından kaçarken, genç bir topluluğun sizi kollarını açarak karşıladığı nefes kesici bir vadi keşfediyorsunuz. Kendinizi durmaksızın çalışmaya adadınız, yeni kardeşlerinize bu yerleşimin büyümesini ve müreffeh bir köye dönüşmesi için yardım etmeye karar verdiniz.

Ekinlere bakmakla görevlendirildiniz – ancak çoğu zaman insanların farklı türde hammaddeleri toplamak, daha fazla yiyecek avlamak veya yeni tesisler inşa etmek için fazladan bir çift ele ihtiyacı olacaktır.

Kardeşlerinize ne kadar çok yardım ederseniz, onlarla ilişkiniz o kadar güçlenir – onlar size açıldıkça yeni eşyalar, görevler ve beceriler kazanacaksınız. Vadinin kendisi de onu tanımanızı bekliyor – harika bir yer, öğrenilecek ve keşfedilecek sırlarla dolu.

Tüm toplulukla sınırlarınızı güçlendirmek ve içinde mutluluğu bulmak, ruhsal gelişiminiz için köyünüzü başarılı bir şekilde yönetmek kadar önemlidir. Sizi nihai hedefinize götüren her küçük adıma, şimdiye odaklanın. Vadinizin güzelliğinin tadını çıkarın ve özen ve sıkı çalışmayla büyümesini sağlayın.


Immortal Life indir - (Direkt indir)

4.545
OYUN BİLGİLERİ 30 Nisan 2022 13:55
Immortal Life

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.9 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?