IMAGO Beyond the Nightmares

0Hikaye:
Marty Burton, kendisini sıradan insanların erişemeyeceği bir dünyaya, rüyalar ve gerçekler arasındaki karanlık ve düşmanca bir dünyaya getiren gizemli halüsinasyonlar deneyimleyen eski bir dedektiftir.

Uzun bir süre hareketsiz kaldıktan sonra, yeğeninin kalıcı olarak sisle kaplı bir adada gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasını araştırmak için zengin bir petrol kralı tarafından işe alınır.

Marty, çok sevdiği bir kukla olan güvenilir yardımcısı Arthur ile Sessiz Ada’ya gider. Kendisini işvereninin sorumlu olduğu görülen ekolojik bir felaketin içinde bulur.

İşleri daha karmaşık hale getirmek için, doğrudan Marty ve Arthur’un geçmişinden gelen belirsiz bir figür onların izindedir.

Oynanış:
IMAGO, birinci şahıs bakış açısına ve hayatta kalma korku dinamiklerine sahip bir macera ve keşif oyunudur.

Oyun, gerçek dünyada karakterlerle konuşabileceğiniz, gizli belgeleri bulabileceğiniz ve vakayı çözmek için ipuçlarını toplayabileceğiniz araştırma aşamalarına ayrılmıştır.

Ve oyuncunun zihninde yaşayan, kaçan, saklanan ve çevresel bulmacaları çözen korkunç yaratıklarla yüzleşmesi gereken kahramanın kurgusal dünyasındaki hayatta kalma aşamaları.

Oyundaki her düşman, hayatta kalmak ve yara almadan gerçeğe dönmek için farklı bir yaklaşım gerektirir.

Hayali yaratıklara ek olarak, oyuncu gerçek dünyada tehditlerle karşılaşabilir ve bazen kendini savunmak için bir silah kullanabilir.

Koşabilir, gizlice yürüyebilir, emekleyebilir, çevreyle etkileşime girebilir ve öğeleri toplayabilir veya inceleyebilir, belgeleri okuyabilir ve karanlık yerleri aydınlatmak için bir el feneri kullanabilirsiniz.

Arthur, Ragdoll, oyuncunun ipuçları ve gözlemlerle bulmacaları çözmesine yardımcı olabilir.

Oyundaki bulmacalar mantık, araştırma ve hafızaya dayalıdır. Anlatı ilerlemesi, hikaye odaklıdır ve çok çeşitli çağrışımsal ayarlarla seviyelere ayrılmıştır.

Hikaye, ruhunu ve işkencelerini araştıran kahramanın geçmişe dönüşleriyle serpiştirilmiştir.


12.778
OYUN BİLGİLERİ 1 Ekim 2022 01:22
IMAGO Beyond the Nightmares

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 31.26 GB

Crack: DOGE

Tarih: 30 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?