Icarus New Frontiers

0Icarus New Frontiers indir - (Direkt indir)

Dünyalaştırma sürecinin başarısız olduğu ve ham uzaylı manzarasını ve yaşamını olduğu gibi ancak değişmeden bıraktığı Icarus’un bir bölgesi olan Prometheus’a hoş geldiniz.

Daha önce bu yoğun şekilde sınırlandırılmış bölgenin araştırma için fazla tehlikeli olduğu ilan edilmişti. Grup 15’in konuşma yasağına tabi olan UDA, bölgenin durumu veya geçmişi hakkında herhangi bir ayrıntıyı açıklamayı reddetti. Şimdiye kadar.

Yeni Harita ve Biyomlar
Yeni harita, Volkanik, Bataklık ve Alien Grasslands biyomlarının yanı sıra yeni hava durumu etkinlikleri

New Frontiers, sizi Icarus’un güvenli Dünya benzeri yaşanabilir bölgelerinden çıkarıyor. Ne kadar uzağa gidersen, toprak o kadar yabancı olur. Çayırlarda macera, tanıdık ama rahatsız edici derecede yabancı. Hala aktif olan ve akan lavlarla iç içe geçmiş volkanik çorak araziyi geçin. Her adımın bir öncekinden daha tehlikeli olduğu bataklıkların karanlık bataklıklarında görünürlüğü ödül karşılığında takas edin.

Altı Yeni Anlatı Görevi
Sürekli bir hikayeyi canlandıran altı zincirleme anlatı görevi

Icarus’un gölgelerinde hangi sırlar gizleniyor? Açık Dünya üssünüzden, UDA adına Prometheus’ta gizemli bir ihbarcıyı kovalarken bir dizi göreve çıkın. Her görev sizi bölgenin daha da derinlerine götürür.


Icarus New Frontiers indir - (Direkt indir)

23.919
OYUN BİLGİLERİ 24 Ağustos 2023 17:58
Icarus New Frontiers

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 33.01 GB

Crack: RUNE

Tarih: 24 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?