I Am Your President

3Tebrikler Sayın Başkan, az önce seçimleri kazandınız! Şimdi yedi milyar insanın hayatı sizin kararınıza bağlı, dünya liderleri sizinle hesaplaşıyor, endüstrinin önde gelenleri emirlerinizi yerine getirmek zorunda ve tüm ordu emrinize amade. Baskı yok. Ağırdan al. Suçlanabileceğiniz, nükleer bombalama sırasında veya suikast sırasında ölebileceğiniz gibi değil. Hiç öyle değil.

Formaliteleri tamamladığımıza göre, yeni ayrıcalıklarınızdan bahsedelim:
Siyasi görüşlerinizi kişiselleştirin ve Amerika’nın – veya sizin – ihtiyaç duyduğunuz başkanlığı yaratın. Her karar önemlidir – karar verme tarzınızı seçin ve sonuçları kabul edin!
Dost veya düşman edin. Zor durumlardan çıkmak için konuşun. Sosyal medyayı kullanın ve haberleri okuyun – belki bu sefer güzel bir şey yazmışlardır.
Sürdürülebilir kalkınma sağlayın veya sadece ülkenizin kaosa sürüklenmesini izleyin. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak hayatta kalmaya çalışın!

Ordunun Başkomutanısınız ve dünyayı fethetmek veya şiddetten kaçınmak tamamen size kalmış. Bir grup askeri gizli bir göreve gönderseniz de normal bir savaş başlatsanız da, insanların eylemlerinizi yakından izleyeceğini unutmayın. Gazeteciler, diğer politikacılar ve liderler, yargıçlar, hatta sıradan seçmenler, hepsi duruma tepki gösterecek.

Nasıl yanıt vermelisiniz – şaka yollu, ciddi veya alaycı bir şekilde mi? Farklı seçenekler müttefikler edinmenize yardımcı olurken aynı zamanda önceki destekçilerinizi de kızdırabilir. Kelimelere dikkat edin ve önde gelen grupları veya önemli kişileri ihmal etmediğinizden emin olun… veya sorunları daha sonra yapın ve halledin.

Hikayeyi takip edin ve olaylara tepki verin. Danışmanlarınızla konuşun, ziyaretçileri kabul edin ve kararlar verin. Yanlış cevap yok… olmadıkça? Kendinizi kontrol edin ve başarısız olursanız oyunu tekrarlayın – yeni diyaloglar keşfinizi bekliyor, bu yüzden tekrarlama konusunda endişelenmeyin. Ne de olsa Amerika bir günde kurulmadı.
Her karşılaşmanın, bazıları gerçekten uzun sürebilen etkileri vardır, bu yüzden sabırla bekleyin ve en iyisini umun. Vatandaşlarınız kesinlikle yapacak.

Sosyal medyaya mükemmel bir giriş, halk arasında büyük bir popülaritenin anahtarı veya dikkatsiz bir kişi için tabuta çivi olabilir. Eylemleriniz dünyayı etkiliyor ve en masum paylaşım bile birinin kariyerini mahvedebilir!

En iyi bilinen sosyal medya platformunu kullanın – Screecher. Planlarınız, tavrınız hakkında ciyak ciyak ciyak ciyak ciyak ciyak bağırın, birilerine lakaplar takın ya da seçmenleri övün. İnternette nasıl görünmek istediğiniz tamamen size kalmış – komik, empatik, gerçekçi veya belki de tuhaf? Başkan olarak, kendi imajınızı yaratma ve beğeninize göre yazılar yazma iradeniz ve gücünüz var. Ancak unutmayın – her zaman diğer kullanıcılardan yanıtlar gelecektir. Halkın tepkisine hazırlanın!


36.014
OYUN BİLGİLERİ 28 Şubat 2023 00:16
I Am Your President

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.39 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 27 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?