Hydroneer

6Hydroneer indir - (Direkt indir)

Hydroneer bir şantiye ve devasa kazı makineleri inşa etmek için altın ve diğer kaynakları topladığınız bir madencilik kumkutusu oyunudur. İlkel aletler, suyla çalışan makineler ve oyuncular tarafından inşa edilen yapıları kullanarak kazı yap ve şantiyeni büyüt!

Sanat eseri denebilecek seviyede muazzam olan voxel tabanlı bir arazi sistemi kullanır. Bu arazi sisteminde mağara sistemleri, kazı çukurları hatta çamurdan dağlar oluşturabilirsiniz. Hydroneer’da ne kadar derine kazarsanız o kadar iyi ödül alırsınız, üstelik tarihi eser bulma şansınız da var!

Hydroneer çeşitli yapılar ve suyla çalışan makineler inşa etmeniz için dinamik, modüler bir sistem bulundurur. İşinizi en iyi yapmak için kendi istediğiniz gibi bir şantiye oluşturun ve su borularından oluşan ağlarla basıncı kontrol edin. Malzeme, silah ve mücehver üretin!

Teçhizatlar kaynak kazmadan tutun ürün taşımaya kadar geniş bir kullanım alanları olan suyla çalışan büyük makinelerdir.

Hydroneer’in dünyasında her biri kendi avantajlarına sahip olan birçok parsel seni bekliyor. Daha dein çukurlar, hoş manzaralar veya daha yakın dükkanlar. Şantiyeni nereye inşa edeceğine sen karar verirsin!
*istek üzerine eklenmiştir.


Hydroneer indir - (Direkt indir)

37.096
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2020 13:32
Hydroneer

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.73 GB

Crack: V1.7.2

Tarih: 8 May 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?