Hunting Simulator

23Hunting Simulator indir - (Direkt indir)


HUNTING SIMULATOR – REPACK – İNDİR – 4.15 GB


Gerçek bir avcılık simülasyonu olan Hunting Simulator, oyunculara hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlarla, çok sayıda avlanma bölgesiyle ve başarılması gereken yüzlerce görevle, açık dünyada saatlerce sürecek bir macera sunuyor. Oyun Unreal 4 motoru kullanılarak geliştirilmiştir ve Colorado dağları, Fransa’nın meşe ormanları ve Alaska’nın karlı ovaları gibi meşhur avlanma bölgelerinden bazılarını içermektedir. Her avlanma bölgesi, gerçekçi yapay zeka davranışlarıyla hareketlendirilmiş, muhteşem tasarlanmış hayvanlarla doldurulmuştur.

37 HAYVAN TÜRÜNÜN İZİNİ SÜRÜN

Düzlüklerde küçük ve yerleşik avlar, büyük avlar, yırtıcılar, su kuşları… Her tür yalnızca kendi yaşam alanında bulunur.

12 ENGİN BÖLGEYİ KEŞFEDİN

Her bölge gerçek avlanma alanlarına göre oluşturuldu: Alberta’nın büyük gölleri ve Kuzey ormanları, Teksas’ın düzlükleri ve çorak arazileri, Colorado ve dağlık bölgeleri, Alaska’nın tundraları ve ormanları, İskoçya’nın yaylaları, hatta Alpler ve Fransa’nın meşe ormanları.

TEÇHİZATINIZI SEÇİN

Hayvan çağırıcıları, yemleri ve rüzgar tozları da dahil olmak üzere 50’ye yakın önemli aksesuar ve 17 farklı silah (uzun yaylar, kurmalı yaylar, hatta Browning ve Winchester tüfekler) arasından seçimizi yapın.

İYİ BİR AVCI OLUN

Bir hayvanın izlerini takip etmeyi ve avcı sığınaklarını kullanmayı… ayrıca hava durumu ve günün bölümü gibi değişken unsurlara uyum sağlamayı öğrenin. Her avlanma bölgesinin keşfedilmeyi ve tecrübe edilmeyi bekleyen eşsiz bir ekosistemi vardır.

TAMAMLANMAYI BEKLEYEN YÜZLERCE GÖREV

111 çeşit görevden oluşan sefer moduyla avlanmanın heyecanını tecrübe edin. Bazı avlanma senaryoları sizi çok özel hayvanlara yönlendirecek!

FARKLI OYUN MODLARIYLA DENEYİM

Atıcılık yeteneklerinizi “atış menzili” modunda geliştirin ve “serbest avcılık” modunda da tüm av türlerinin peşine takılın.

AVCI GRUPLARI

Üç arkadaşınızla veya çevrimiçi işbirlikçi çok oyunculu modunu kullanarak dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte maceraya atılın. Doğal çevrelerinde farklı hayvan türlerine başarılı bir şekilde yaklaşabilmek için avcılar arasında işbirliği yapın ve farklı roller üstlenin.

YENİ NESİL AVCILIK

Avcılık oyunları türünde bir ilk olarak çevrenizi keşfetmek için dron kullanın!


Hunting Simulator indir - (Direkt indir)

210.240
OYUN BİLGİLERİ 17 Ağustos 2017 18:16
Hunting Simulator

Tür: Oyun, Simulasyon, Spor, Strateji

Platform: PC

Boyut: 11.8 GB

Crack: CPY

Tarih: 9 Haziran 2017

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?