HUMANKIND Together We Rule

0İnsanlık Kongresi ile imparatorluklar arası bir foruma katılın.

Kongre, oyuncuların küresel doktrinler üzerinde oy kullanmasına ve karar vermesine ve uluslararası ihtilafları birlikte tahkim etmesine izin verecek.

İmparatorluk ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, dünya düzeninde herkesin söz hakkı vardır, ancak sözlerinin ağırlığı yeni Kaldıraç para birimine bağlı olacaktır.

Birlikte dünyayı yöneteceksiniz!

Elçilik
Bu yeni Bölge, müzakere taktiklerinizi bir üst seviyeye taşıyacak!

Her iki imparatorluğunuz için de faydalı olan bağları derinleştirin ve anlaşmalar imzalayın. Veya bir imparatorluğu kendi yararınıza belirli eylemlerde bulunmaya zorlamak için yeni para birimi Kaldıraç’ı kullanın.

Temsilciler
Kaldıraç toplamak için bu yeni birim ailesini kullanın! Ayrıca, diğer imparatorluklara sızmanıza, sabote etmenize ve yanlış bilgilendirmenize izin verecekler.

Agent ailesinde üç birim vardır:

Elçi veya diplomat, diplomatik kısıtlamalar olmaksızın harita üzerinde serbestçe hareket edecek, Kaldıraç toplayacak ve Bağımsız Kişileri etkileyecektir .
Casus , sızmaya odaklanmak için.
Spymaster , iki ek sabotaj eylemi için .

6 Diplomatik Yakınlık Kültürleri

Yeni Diplomatik Yakınlık, kültürlerinin dünya diplomasisinde daha aktif bir rol oynamasını sağlar. Aktif Yetenekleri, bir bölgeyi 10 tur boyunca askerden arındırmalarına izin verirken, Pasif Yetenekleri, ajanların ötesinde tüm birimlerinin Kaldıraç toplamasına izin verir.

Bu Yakın İlgi ayrıca her çağda Kaldıraç toplayarak kazanılan Şöhret, Diplomatik Yıldızlar kazanmanın yeni bir yolunu sunar.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


14.972
OYUN BİLGİLERİ 9 Kasım 2022 20:20
HUMANKIND Together We Rule

Tür: Ek Paketler, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 15.46 GB

Crack: FLT

Tarih: 9 Kasım 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?