HumanitZ

5Bir zombi salgını bildiğimiz medeniyeti yok etti. Zeek sürüleri dünyanın en büyük yırtıcısı haline gelerek zirveye doğru ilerledi. Birkaç yıl sonra, sıradan insanlar, bu yeni ve hoş karşılanmayan dünyada hayatta kalma mücadelesi veren izole kesimlerle birlikte nesli tükenmekte olan bir tür haline geldi.

Bir fark yaratmaya çalışabileceğiniz ve insanlığı ait olduğu yere, yani besin zincirinin en üstüne geri koyabileceğiniz izometrik, açık dünya hayatta kalma oyunu HumanitZ’ye hoş geldiniz.

Zeek ordularının yakında olabileceğini bilerek şehirler ve oradaki ganimetler üzerine kumar mı oynayacaksınız? Yoksa avcılık, balıkçılık ve çiftçilik yoluyla ülkedeki topraklarda hayatta kalmaya mı çalışıyorsunuz?

Geniş, affedilmeyen bir dünyayı keşfedin! Evcilleştirilmemiş vahşi doğadan sürülebilir araçlarla dolu yoğun kentsel şehirlere kadar, dinamik hava durumu sistemi sizi tetikte tutacak.

Birlikte hayatta kalın! Bir tüfek kapın ve kendi başınıza yiyecek aramaya başlayın ya da dört oyuncuya kadar işbirliği modunda birinin arkanızı kollamasını sağlayın!

Karada yaşa! Hayatta kalmak için eski dünyanın harabelerini temizleyin ve kaynakları temizleyin. Ya da tepelere çıkın, bir çiftlik kurun, av hayvanı avlayın ve balık yakalayarak ayaklarını sürüyen insanlığın kalıntılarından uzak durmaya çalışın.

Sağlam karakter özelleştirme! Seçtiğiniz hayatta kalanınızı avantajlar, istatistikler ve çok çeşitli ateşli silahlar ve diğer araçlarla tasarlayın.

Hayatta kalmak için üretin ve inşa edin! Donanımdan sarf malzemelerine kadar hayatta kalmak için gereken her şey için kapsamlı bir üretim ve inşa sisteminden yararlanın. Ardından güvenli bir ev inşa edin, zeeklere karşı bir üssü güçlendirin veya yanmış bir evi yaşanacak yeni bir yere dönüştürün.

Gerçekten tehditkar zombilere karşı savunun! Zeeklerin hepsi yavaş ve aptal değildir. Çok sayıda zeek çeşidine uyum sağlayın ve doğaçlama yapın, aksi takdirde zombi yemi olma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Daha da büyük bir zorluk mu arıyorsunuz? Cesaretiniz varsa Permadeath Modunda şansınızı deneyin.

Ölüme meydan oku! Kıyamet eninde sonunda herkesi ele geçirecektir. Bir zombinin ağzından olmasa da açlıktan, maruz kalmadan, tehlikeli araziden veya diğer insanlardan. Ne kadar dayanacaksın?


47.392
OYUN BİLGİLERİ 19 Eylül 2023 21:24
HumanitZ

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 19.3 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?