Humanity

0Humanity indir - (Direkt indir)

HUMANITY, 90 hikaye modu aşamasında kurtuluşa giden yolda zıplamak, dönmek, itmek, havada süzülmek, ateş etmek ve tırmanmak için büyük, yürüyen insan kalabalığına komuta etmek üzere bir köpek haline geldiğiniz üçüncü şahıs bir bulmaca-aksiyon oyunudur.

Dolandırıcı bulmacalar ve stratejik düşünme, daha fazla aksiyon odaklı öğeler ve platform benzeri seviyeler, hatta bazı destansı patron savaşları ile parçalandı!

Diğer oyuncular tarafından oluşturulan ve sürekli büyüyen aşama kitaplığına göz atın. Bu sınırsız kasada yeni bulmaca türlerini oynayın, derecelendirin ve keşfedin.

Sezgisel Stage Creator’ı kullanarak fikirlerinizi hayata geçirin; basit bir yapboz, aksiyon sahnesi veya kahretsin, hatta sanatsal bir heykel!

Karınca benzeri insanlarla dolup taşarken kendinizi daha önce hiç olmadığı kadar kaptırın! Mu ha ha ha ha!

İster standart ekranınızda ister isteğe bağlı VR Modunda, yönetmen ve ünlü görsel tasarımcı Yugo Nakamura ve ünlü oyun yaratıcısı Tetsuya Mizuguchi (Rez Infinite) sayesinde nefes kesen insan sürülerinin HUMANITY’nin sade ikonik stiliyle çıkışa kadar komutlarınızı takip etmesini izleyin.


Humanity indir - (Direkt indir)

16.054
OYUN BİLGİLERİ 16 Mayıs 2023 16:11
Humanity

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 5.6 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 16 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?