House Party

11House Party indir - (Direkt indir)

Gerçek hayatta sevgiliniz yok mu..
Kendinize bir arkadaş bulamıyor musunuz ?
Paranız yok ve bu oyunu satın alıp nasılsa bir iki hatunu içirip götürürüm mü diyorsunuz ?
Eğer normalde de zeki bir insan değilseniz bu oyunda kimse ile sevişemeyeceksiniz.
Tek amacınız bu ise lütfen oyunu almayın sonrasında ben bir şey anlamadım diyerek iade etmek zorunda kalacaksınız.

Oyuna incele yazmamadaki asıl neden House Party’nin dışardan bakıldığında sevişme similasyonu gibi gözüküyor oluşundan ve insanların bu oyuna ön yargı ile yaklaşıyor olmasından duyduğum rahatsızlık ile başlıyor.

Kısaca bahsetmem gerekirse evet.. bu oyunda sevişebiliyorsunuz.. fakat işler tahmin ettiğiniz gibi yürümüyor.
Tanımadığınız bir ev dolu insan ile beraberken dur ben şu hatunu götüreyim derseniz emin olun yapamayacaksınız çünkü oyunun amacında evet bir score yazma niyeti var fakat her insan farklı karakterlere sahip farklı bir hikayesi var ve evet belli noktalarda bazı insanlarla çok uzun diyaloglara girmeniz gerecek.

İngilizceniz orta bir seviyede ise hikayeye başladığınız anda anlayacağınız şey hee biz buraya sadece score yazmaya gelmemişiz olacak. Yeri gelecek hoşunuza giden kız için başka birisine zarar vereceksiniz yeri gelecek hoşunuza gittiğini zannettiğiniz kız sizi bırakıp gidecek. Bazen bazı bulduğunuz eşyaları etkileşim haline sokacaksınız bazen de bu plan mükemmel işliyor dediğiniz noktada hasskk ben bunu unutmuşum etkisi ile hikayeniz yarım kalacak ilerleyemeyeceksiniz.

Bazen sadece lan nasıl derken ruhunuzu şeytana satmak zorundaymışsınız gibi hissedeceğiniz belli bir ayarda role play ve zeka gerektiren bu oyunda gerçek hayatta insanlara nasıl yaklaşıyorsanız bu oyunda da bu şekilde yaklaşmak zorunda kalcaksınız.

En önemlisi ise insanların talep ettiği şeyleri yaparken farklı insanları rahatsız edebilir ve o evden kovulabilirsiniz. Daha da önemlisi bir kız ile seviştiğinizde oh bu iş bitti demeden o kızın erkek arkadaşı ile arasını tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Kısacası bazı şeyler için gerçek hayatta asla dediğiniz şeyleri yapmak zorunda kalacağınız bu oyunda uzun bir gameplay süresi akıl dolu espriler ve içinizdeki şeytan ile tanışma fırsatı yakalayacaksınız.

Tek kötü yanı türkçe dil desteğinin olmaması. Turkish language option should be added.


House Party indir - (Direkt indir)

110.240
OYUN BİLGİLERİ 18 Mart 2020 17:24
House Party

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 4.67 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 30 Haz 2017

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?