Hotel Transylvania: Scary Tale Adventures

1Hotel Transylvania: Scary Tale Adventures indir - (Direkt indir)

Otel Transilvanya: Korkunç Masal Maceraları’nda Sony Pictures Animation filmlerindeki en sevdiğin karakterlerle klasik peri masalı dünyalarını keşfe çık! Drac ve Mavis’i kontrol ederek Kırmızı Başlıklı Kız, Kral Çıplak ve Ali Baba ile Kırk Haramiler gibi masalların uyarlanmış, eşsiz dünyalarında oyna.

Ürkünç düşmanlar ve zorlayıcı bulmacalarla yüzleşirken cesaretini toplayarak ileri atılma, süzülme ve zıplama gibi özel yeteneklerini kullanıp bu ürkünç masal dünyalarında ilerle. Johnny, Murray, Wayne ve diğer meşhur OTEL TRANSİLVANYA karakterleriyle tanışacaksın. Bu karakterler heyecan verici görevleri tamamlaman, zorlukların üstesinden gelmen ve tabutlar dolusu eşyalar toplaman için sana yardımcı olacak. Herkes zordayken Drac ve Mavis’in günü kurtarmak için sana ihtiyacı var!

Ürkütücü bir uyarlama yapılmış klasik peri masallarının içine dal! Kırmızı Başlıklı Mavis ol ve Büyük Kötü Kurt Wayne’den kaçın. Hazine Mağarası’na girebilmek için Haramilerin Kralı’na vereceğin değerli eşyalar topla. Yıkılmış tapınağı açıp Kral Blobby’nin kıyafetlerini bulmak için bulmacaları çöz!

Görünmez Adam Griffin’i bulmak kadar zor mücadeleleri tamamlamak için eşsiz dünyaları gez. Hatta mücadelelerden biri bizzat onu bulmak! Gizli koleksiyon eşyalarını, lanetli madalyonları ve sikkeleri keşfedip dükkânda harca. Hikâyelerin tüm gizemlerini keşfederek en leziz gizemleri aç!

Her bölümde başa bela olan canavarları yenerek yeni vampir yetenekleri kazan ve kötü adamların elebaşlarına kim olduğunu göster! Drac ve Mavis’in süper gücünü, hareketsiz bırakma güçlerini, süper zıplamasını ve daha fazlasını geliştir.


Hotel Transylvania: Scary Tale Adventures indir - (Direkt indir)

9.008
OYUN BİLGİLERİ 11 Mart 2022 13:59
Hotel Transylvania: Scary Tale Adventures

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 5.2 GB

Crack: FLT

Tarih: 11 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?