Hotel Renovator

2İçinizdeki tasarımcıyı serbest bırakın ve hayallerinizdeki oteli yenileyin! Bu yıpranmış yeri başarılı bir kaçışa dönüştürmek için baştan yaratma yolculuğuna çıkın. Binlerce mobilya parçası ve aksesuarla oynayın ve 5 yıldızlı incelemeler almak için oteli yönetin! İstediğiniz gibi oynayın, en iyi kreasyonlarınızı toplulukla paylaşın ve diğer yenileyicilerden ilham alın.

Yıkın

Eski, bakımsız bir otel size korkunç durumda miras kaldı. Diğerleri umudunu yitirdi ama siz bu yerden fışkıran olağanüstü potansiyeli hissediyorsunuz. Bu otelin güzelliğini ortaya çıkarmadan önce ellerinizi kirletmeniz gerekiyor. Aletlerinizi alarak eski duvar kağıdını yırtın, panel döşemeyi yırtın ve eskiyi bırakıp yeniye girmek için duvarları delip geçin.

Kalbinizi tasarlayın

Kendinizi ifade edin ve özelleştirin! Modern, retro, rahat ve hatta korkak, sonsuz olasılıkların tadını çıkarın! Oteli kendi tarzınıza göre dekore etmek için 2000’den fazla cihaz, ışık, perde, kilim, boya, malzeme ve renk tasarımı arasından seçim yapabileceksiniz.

Yatırım yapın ve yönetin

Standardı ne kadar yüksek tutarsanız, o kadar çok para kazanırsınız. Öne çıkmak için Otelinizdeki olanaklara ve cazibe merkezlerine yatırım yapın. Daha fazla misafir çekmek için eski bir yüzme havuzu veya restoran satın alın! İhtiyaçlarını karşılayın, odaları düzenli tutun ve sorunları hızla onarın. Bir konukta harika bir izlenim bırakırsanız, 5 yıldızlı yorumlar alırsınız!

Hikayesi olan bir yer

Hikaye Modunda renkli VIP müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken aile otelinizin gizli tarihini keşfedin. Seçici müşteriler ve zorluklarla iç tasarım becerilerinizi test etmek istiyorsanız burası tam size göre. Otelcilik sektöründe kendinize bir isim yapmak size kalmış.

Yaratıcılığınızı paylaşın

Hotel Renovator, lansman sonrasında mod desteği sunarak yaratıcılığınızın daha da çılgınca çalışmasına izin verecek. O halde, benzer fikirlere sahip yenileyicilerden oluşan bir topluluktan ilham alarak ve ödünç alarak benzersiz mobilya tasarımları yaratmaya ve paylaşmaya hazırlanın!


31.524
OYUN BİLGİLERİ 7 Mart 2023 21:35
Hotel Renovator

Tür: Basit Eğlence, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 22.4 GB

Crack: FLT

Tarih: 7 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?