HOTEL GREENWOOD

0NOT: Oyun, keşfe odaklanır ve daha derin ve daha anlamlı bir deneyim yaratmak için gerilimi yavaşça arttırır. Oyunun hikayesi, ışık, yüksek ve ani seslerle desteklenir. Korku hissini çok fazla hissettirdiğini ve zor bir oyun olduğunu dikkate alın. Hotel Greenwood, birinci şahıs bir psikolojik korku oyunudur.

Ortam
Oyun İngiltere’nin Greenwood eyaletinde yer alan şehirden uzak ormanlık alanda ki bir otelde geçmektedir. Otelin soğuk ve ihtişamlı koridorlarında yalnız olacaksınız ama endişelenmeyin seni izleyen ve yönlendiren bir ekip arkadaşın olacak. Kim bilir belki seni izleyen başkaları da vardır ?

Oyunun konusu
Greenwood otelinde servis elemanı olarak çalışan Ashley Anderson’un ölümünden sonra açıklaması zor olaylar yaşanır. 6 Ekim 2012 de Ashley 352 numaralı odayı temizlemek için gittiğinde odada kalan müşteriler tarafından saldırıya uğrar.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen genç kız hayatını kaybeder.

Bu akıl almaz cinayetin ardından saldırganlar odada yaptıkları ayin için Ashleyi kurban olarak seçtiklerini itiraf ederler.

Olaydan tam bir sene sonra 352 numarada kalan T.H ve ailesi odalarında ölü bulunur. Durumu araştıran ekipler ailenin nasıl öldürüldüğüne dair hiçbir ipucu bulamaz.

Yetkililer bu gizemli olaya açıklık getiremeyince oteli kapatma kararı alırlar.

Fakat otel kapalı olmasına rağmen her yıl 6 Ekim’de ışıkların yandığını ve içeriden garip sesler geldiği söylenir. Durumu araştırmak için genç dedektif Aaron Parker bu görev için bir numaralı adaydır.

Peki bu söylentiler doğru mu? Otelden gelen sesler gerçek mi? Bir Dedektif olarak bu lanetli oteldeki paranormal olayları çözmen hiçte kolay olmayacak.


13.459
OYUN BİLGİLERİ 11 Ağustos 2022 18:38
HOTEL GREENWOOD

Tür: FPS, Korku, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.79 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 10 Ağustos 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?