HOT WHEELS UNLEASHED 2 Turbocharged

0YİNE YAPTIK!
İlk bölümün müthiş olduğunu düşünüyorsan kemerlerini bağla, çünkü inanılmaz yeni özelliklerle aklını başından alacağız!

KEYFİNİ SÜRECEĞİN DAHA ÇOK ARABA
İlk olarak söyleyelim: Sanal raflarında yer açman gerekecek, çünkü 130’un üzerinde araca ve çok daha değişik araç türlerine erişimin var! Evet, yalnızca Hot Wheels™ Originals değil, Hot Wheels™ Monster Trucks ve eğlence dünyasından araçlar da seni bekliyor.

Artık motosiklet ve ATV de sürebilirsin, ikisinin de her pisti en stratejik şekillerde geçebilecekleri eşsiz yarış stilleri var!
Yepyeni sistem, araç kategorilerini yeniden tanımlayacak. Artık özgün beceri ağaçlarını geliştirerek araç performanslarına direkt etki edebilirsin. Arabanın önlenemez yükselişine tanıklık et!

EV DİYEBİLEBECEĞİN YENİ YERLER
Varoşlardaki bir evin arka bahçesi veya vahşi batı kasabasındaki bir mini-golf sahası olması fark etmez, pistlerin nefes kesici ortamlarla çevrili!Yepyeni 5 konumu keşfet, gizemlerinde ustalaş ve böylece hem oralarda, hem de podyumda kendini evinde gibi hisset.

Yeni araziler, yarışlarını daha bile heyecanlı ve zorlu kılacak bir başka fantastik yeni özellik. Çim, kum ve daha fazlası yol tutuşunu direkt olarak etkileyecek, araç seçerken aklında bulundursan iyi olur. Artık strateji daha bile büyük bir rol oynuyor!

YETENEKLERİNİ SERGİLE
Rakiplerini muhteşem bir zaferle etkilemeden önce yeni çılgın hareketlerinle ağızlarını açık bırak! Drift ve Boost‘a ek olarak, Yandan Depar ve Tekli veya Çiftli Zıplama hareketlerini de sergileyebilirsin. Rakiplerine çarparak onları pistin dışına itmek veya bariyerleri atlatmak için bunları akıllıca kullan!Yeni zıplamalar sayesinde önündeki trafiği geçebilir veya yeni gizli kestirmeler bulabilirsin!


15.558
OYUN BİLGİLERİ 19 Ekim 2023 16:06
HOT WHEELS UNLEASHED 2 Turbocharged

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon, Spor

Platform: PC

Boyut: 14.4 GB

Crack: RUNE

Tarih: 19 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?