Horse Tales Emerald Valley Ranch

1Teyzenlerdeki tatilin hiç de beklediğin gibi çıkmadı. Bir zamanlar ihtişamlı aile mülkünüz harabeye dönmüş durumda ve bu yüzden seni zorlu bir mücadele bekliyor.

Çiftliğine eski ihtişamını nasıl geri kazandıracaksın?

At sırtında harika bir maceraya atıl! Uçsuz bucaksız, ıssız yerleri dolaş ve yarımadanın sakinleriyle tanışarak yeni dostlar edin. Adadaki saklı sırları açığa çıkar. Her biri birbirinden farklı kişilik ve özelliklere sahip atları çiftleştir, evcilleştir, eğit ve ardından heyecan dolu yarışlara katıl.

Teyzenin bakımsız bıraktığı aile yadigârı at çiftliğinden geriye kalan tek şey harabe ve döküntüler. Bunu düzeltebilecek tek kişi de sensin.

Neyse ki yalnız değilsin: Belediye başkanının oğlu Gabriel, kasabanın oduncusu Mattéo ve hem mimar hem de usta bir zanaatkâr olan Noella, bu aile mülkünü yeniden inşa etmene ve eskisinden daha iyi bir hâle getirmene yardım edecek. Ailenin adını eski ihtişamına kavuşturmak ve hatta meşhur Félix ailesinin saygısını kazanmak senin ellerinde.

At sırtında şairane bir maceraya atıl ve geniş bir açık dünyada özgürlüğün tadını çıkar. Deniz kıyısında, ormanda, mercan kayalıklarında ve daha pek çok yerdeki büyüleyici manzaralar, seni ve atını bekliyor. Kim bilir, belki buraları dolaşırken birkaç sırrı da açığa çıkarabilirsin. Yolculuğun boyunca yeni dostlarla tanışacak ve ailenin mirasını kurtarmak için birçok görevi tamamlayacaksın!

Harap olmuş aile çiftliğini eski ihtişamına kavuşturmak için çeşit çeşit binalar, ahırlar, at bakım tesisleri inşa edebilir, erzak ve dekorasyonlar ile de kişiselleştirebilirsin.

Bu destansı hikâyede vahşi atlar dâhil birçok farklı hayvanla karşılaşacaksın. Her biri birbirinden farklı yeteneklere, kişilik özelliklerine, tercihlere ve eğitim ihtiyaçlarına sahip atları nasıl evcilleştireceğini ve onlara nasıl bineceğini keşfet.

Atlarını ihmal etmeyerek, eğiterek ve at çiftliğine en iyi atları katmak için onları en iyi şekilde çiftleştirerek at binicisi yeteneklerini geliştir. Atları en iyi şekilde çiftleştirip yeteneklerini geliştirebilecek ve benzersiz post renkleri elde edebileceksin.


10.858
OYUN BİLGİLERİ 9 Kasım 2022 13:43
Horse Tales Emerald Valley Ranch

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Macera, Oyun, Spor

Platform: PC

Boyut: 1.25 GB

Crack: CHRONOS

Tarih: 3 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?