Hooked on You A Dead by Daylight Dating Sim

1Hooked on You A Dead by Daylight Dating Sim indir - (Direkt indir)

Tuhaf bir adanın sahilinde uyandın. Hafızan silindi ve ceplerin bomboş. Etrafta kimseden eser yok. Tabii yakındaki kumsalda voleybol oynayan dört neşeli Katil hariç…

Sen kimsin? Buraya nasıl geldin? Okyanus neden seninle konuşuyor? Bu karanlık ve komik macerada flört ederken, şakalaşırken ve onların kalplerinde yer edinirken bu gizemleri açığa çıkar ve o karakterlerin neden böyle davrandıklarını öğren.

Ama sakın kelimelerine dikkat etmeyi unutayım deme. Bu Katiller romantik oldukları kadar tutkulu ve güçlüler; bu tahrik edici rüya sandığından çok daha çabuk şekilde bir kâbusa dönebilir.

Her Şey Dahil Bir Kafa Tatili
Katillerin sevimli olduğu, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve nihayet Dead by Daylight fantezilerinin gerçek olduğu, seçimlerine göre şekillenen bir ilişki simülasyonunun heyecanına kapıl.

Bir tropikal kokteyl sipariş et, büyük bir yudum al ve hararetini dindir.

Güneş ve Gölgelik
Mahluk’un bir sahil diyarına sahip olduğunu biliyor muydun? Çoğu kişi bilmez.

Ebediyetin kenarındaki bu cennet adasında hem ürkütücü hem de huzurlu olan birçok yer keşfet. Her oynayışında farklı karakterlerle aşk yaşayarak birkaç tanıdık konuk oyuncuyla tanışmanın tadını çıkarırken yeni ve etkileyici bölgeleri ziyaret et.

Eğer Bakışların Öldürseydi
4 adet tamamen farklı ama aynı derece baştan çıkarıcı Dead by Daylight Katili ile flört et. Doğru kelimeleri seçerek söylemekten çekindikleri şeyleri söylemelerini sağla ve kişiliklerinin samimi taraflarının kilidini aç.

Tutkulu gerçek bir aşktan platonik arkadaşlığa veya şiddetli nefrete kadar her bir Katil’in birden çok özel sonuna ulaş. Aynı gerçek flörtleşmeler gibi!

Çalışkan Parmaklar
Cilveli mini oyunlarda ustalaşarak kendini sevgiline kanıtla ve hikâyeyi ilerlet. Küçük testleri cevapla, hazine avla, et doğra ve daha fazlasını yaparak performansına göre övgü kazan veya aşağılan.


Hooked on You A Dead by Daylight Dating Sim indir - (Direkt indir)

9.436
OYUN BİLGİLERİ 4 Ağustos 2022 19:05
Hooked on You A Dead by Daylight Dating Sim

Tür: Basit Eğlence, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.12 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 3 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?