Hong Kong Obscure

0Aşağıdaki belge *SI-OBSCURE* bölmesinden ve *TK-OBSCURE* alt bölmesinden bilgiler içerir. Bu belgeye erişim kesinlikle ÇOK GİZLİ yetkiye sahip ve bilmesi gerekenler esasına sahip personelle sınırlıdır.

Bu belge, kod adı “Hong Kong Obscure” olan sınıflandırılmış bir projenin amaçlarını, özelliklerini ve gereksinimlerini açıklamaktadır. Bu proje, masaüstü oyun ve sanal gerçeklik desteği ile atmosferik bir oyun geliştirmek ve dağıtmak için gizli bir operasyondur. Oyunun amacı, konusu, başlangıcı veya sonu olmayan, gizem ve sırlarla dolu simüle edilmiş bir ortama maruz kalmanın psikolojik etkilerini test etmektir.

Oyun, geceleri “2nd Dust” adlı boş, kumlu bir Hong Kong semtinde geçiyor. Oyuncu rastgele bir yerde doğar ve kendisine sihirli bir el feneri, sihirli bir frizbi ve mermi tabancası verilir. Oyuncu, çevredeki sokakları, köşeleri, karanlık geçitleri dolduran gizli unsurları ortaya çıkarmak ve bunlarla etkileşim kurmak için sihirli el fenerini kullanmalıdır. Atmosfer, halüsinasyon ve akıl almaz bir deneyim yaratan ambiyans drone müziği ve psikedelik gölgelendirici efektleriyle boyanmıştır.

Oyun, [REDACTED] Engine 5.1 tarafından desteklenmektedir ve Nanite, Lumen, Sanal Gölge Haritaları, Sanal Dokular ve İşaretli Mesafe Alanları gibi en son teknolojilerden yararlanmaktadır. Bu teknolojiler, oyuncunun aklını başından alacak etkileyici bir görsel şölen sunuyor. Ancak, aynı zamanda yüksek düzeyde donanım performansı talep ederler. Oyun, Radeon 5700XT ile VR’de 40 fps’de rahatça oynanabilir ve VR alt çerçeve enterpolasyonu ile şaşırtıcı derecede pürüzsüz hissettirir. Oyun ayrıca normal bir PC oyunu olarak herhangi bir VR cihazı olmadan %100 oynanabilir. Performansa yardımcı olacak grafiksel seçenekler mevcuttur.

Oyunun herhangi bir açık amacı veya hedefi yoktur. Oyuncu, çevreyi kendi hızında keşfetmekte ve *ÇIKARILMIŞ*’ı keşfetmekte özgürdür. Oyun, oyuncuda bir merak, merak ve korku halinin yanı sıra izolasyon, yalnızlık ve gizem duygusu uyandırmak için tasarlanmıştır. Oyunun farklı oyuncular üzerinde kişiliklerine, ruh hallerine ve beklentilerine bağlı olarak farklı etkiler yaratması bekleniyor.


24.392
OYUN BİLGİLERİ 6 Mayıs 2023 14:59
Hong Kong Obscure

Tür: Açık Dünya Oyunları, Basit Eğlence, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 4.25 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 5 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?